2644399
۱۵:۰۸ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

رئیس اداره هواشناسی لنجان خبر داد؛

برف و باران از فردا میهمان خطه لنجان است

کارشناس اداره هواشناسی لنجان، گفت: پیش بینی ها نشان می دهد، از فردا با تقویت جریانات جوی و وزش باد خیلی شدید، احتمالا بارش های خوبی را شاهد خواهیم بود.

به گزارش صاحب نیوز؛به نقل از صدای لنجان، احمد نوربخش در گفت و گو با صدای لنجان در رابطه با آخرین وضعیت دما و پیش‌بینی‌ها در رابطه با وضعیت دمایی لنجان، اظهار کرد: دمای هوا در شهرستان از فردا یک الی دو درجه سانتیگراد افزایش می یابد.

رییس اداره هواشناسی لنجان با اشاره به وضعیت سامانه های بارشی جدید تصریح کرد: امروز بعد از ظهر و شب احتمال بارش های پراکنده به صورت باران در سطح منطقه ی لنجان وجود خواهد داشت.

کارشناس اداره هواشناسی لنجان خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود با ادامه فعالیت این سامانه در لنجان، از فردا با تقویت جریانات جوی و وزش باد خیلی شدید، احتمالا بارش های خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی در مورد وضعیت جوی در روزهای آینده  افزود: فعالیت این سامانه تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت و در برخی مناطق کوهستانی بارش ها به صورت برف خواهد بود.

نوربخش در پایان متذکر شد: امواج ناپایدار از امروز بر روی منطقه حاکم خواهد شد که احتمال وزش باد های شدید و طوفان های لحظه ای نیز وجود خواهد داشت.

انتهای پیام/ گ.ف