با حضور مسئولان آبفار استان؛

پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد چادگان به بهره برداری رسید/ تصاویر

پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان چادگان به طول سه کلیومتر، برای تأمین آب شرب سالم و پایدار یک هزار و ۵۰۰ نفر و با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

عکاس:

به گزارش صاحب نیوز مراسم افتتاحیه و بهره برداری از پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد شهرستان چادگان، عصر امروز با حضور فرماندار، بخشداران مرکزی و چنارود، مسئولان استان و شهرستانی آبفار روستایی و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی با همراهی اعضای شورای اسلامی، دهیار و مردم این روستا برگزار شد.

مدیر آبفار شهرستان چادگان در حاشیه این مراسم گفت: پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد، با لوله گذاری شبکه آب به طول سه کلیومتر و نصب ۱۱۰ فقره انشعاب آب برای مشترکین خانگی به بهره برداری رسیده است.

مهدی زمانی افزود: این پروژه برای تأمین آب شرب سالم و پایدار یک هزار و 500 نفر با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و 600 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

وی در خصوص این پروژه تصریح کرد: تعداد هفت فقره حوضچه و نصب شیرالات کشویی جهت قطع وصل و کنترل توزیع شبکه آب شرب روستا احداث شده و ۱۴۰۰ متر مربع بهسازی مسیر ترانشه و آسفالت ریزی روی ترانشه ها انجام شده است.

انتهای پیام/چادگان نا/گ.پ