635796641136071624
۰۹:۵۲ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

تحولات سوریه؛

حمله دقیق جنگنده های روسیه علیه مهمترین پایگاه تروریست ها در استان ادلب+ فیلم

ده ها تروریست بر اثر حمله دقیق جنگنده های روسیه در مرکز استان ادلب سوریه کشته و زخمی شدند.

به گزارش صاحب نیوز؛ هم زمان با پیشروی نیروهای سوری و مقاومت در جبهه شمالی سوریه، جنگنده های روس همچنان به حمله های خود علیه مواضع تروریست ها در مناطق مختلف استان های «حلب و ادلب» ادامه می دهند.

سایت خبری «المراسلون» سوریه اعلام کرد: جنگنده های روسیه موفق شدند بعد از دریافت اطلاعات دقیق از نیروهای نفوذی در بین تروریست ها، مواضع آن ها را در مرکز استان ادلب به طور دقیق مورد هدف قرار دهند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، جنگنده های روس توانستند پایگاه و انبار سلاح تروریست ها را در شهر«معره النعمان» واقع در مرکز استان ادلب مورد هدف قرار دهند.

جنگنده ها در این حمله توانستند علاوه بر انهدام پایگاه،انبار سلاح و تعداد زیادی خودروی نظامی، ده ها تروریست از جمله«محمد ابونجیب»، از فرماندهان ارشد تروریست ها را به هلاکت برسانند.

دریافت فیلم:

رسانه های سوری اعلام کردند: جنگنده های روسیه با شش موشک بسیار قدرتمند مواضع تروریست ها را در منطقه مورد هدف قرار دادند و در این حمله همچنین موفق شدند یک کاروان وابسته به تروریست ها را به طور کامل نابود کنند.

شهر راهبردی «معره النعمان» در مرکز استان ادلب و از مهمترین پایگاه های تروریست های«جبهه النصره، جیش العزه و …» در منطقه محسوب می شود.

بخش وسیعی از مناطق شرقی و جنوبی استان ادلب در دو ماه گذشته توسط نیروهای سوری و مقاومت پاکسازی شده است.

انتهای پیام/ المراسلون/ ت.ج