ramazani
۱۱:۱۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

شهردار آران و بیدگل:

بودجه شهرداری آران و بیدگل برای اولین بار شفاف به مردم اطلاع رسانی می‌شود

شهردار آران و بیدگل گفت: شهرداری برای اجرای قانون، با شیوه‌ای نوین بودجه سال ۹۷ را تدوین کرده است که پس از تصویب در شورای شهر به اطلاع مردم خواهد رسید.

به گزارش صاحب نیوز؛  رضا رمضانی در گفتگو با این پاگاه خبری، با بیان این که که صاحبان اصلی شهر و شهرداری مردم هستند، اظهار کرد: حق مردم است که از منابع درآمدی و هزینه های شهرداری اطلاع کامل داشته باشند.

شهردار آران و بیدگل اضافه کرد: شهرداری برای اجرای قانون، با شیوه‌ای نوین بودجه سال ۹۷ را تدوین کرده است که پس از تصویب در شورای شهر به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارکنان و مدیران شهرداری به برخی ناکارآمدی ها در اداره شهر اشاره کرد و افزود: عوارض و درآمدهای دریافت شده از مردم و فعالان اقتصادی نباید برای جبران ضعف ها و ناکارآمدی های اداره شهر هزینه شود.

رمضانی تصریح کرد: شهرداری آران و بیدگل از یک سو باید کارآمدتر اداره شود و از سوی دیگر باید امکان نظارت مردم بر عملکرد شهرداری به ویژه در حوزه مالی آن را فراهم کرد.

وی با اشاره به لزوم شفاف سازی در فعالیت های نهاد شهرداری تاکید کرد: شفاف سازی منابع درآمدی و هزینه کرد بودجه، مقدمه و پیش شرط اصلی برای جلب اعتماد مردم و ارتقای عدالت اجتماعی در اداره شهر است.

انتهای پیام/ خطب شکن/ گ.ف