صفحه اصلی » اقتصادی » بهره مندی چهار هزار مشترک از نعمت گاز در ورزنه/ ۴۸ شهرک صنعتی استان اصفهان گازرسانی شد

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد؛

بهره مندی چهار هزار مشترک از نعمت گاز در ورزنه/ ۴۸ شهرک صنعتی استان اصفهان گازرسانی شد

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: ۴۸ شهرک استان اصفهان تا زمان حاضر گاز رسانی شده اند و در رابطه با گاز شهرک صنعتی ورزنه نیز مشکل خاصی نداریم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۵ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سید مصطفی علوی، پیش از ظهر امروز در بازدید از اداره گاز شهر ورزنه، با اشاره به چگونگی محاسبه نرخ گازبها، تصریح کرد: قیمت گاز به صورت پلکانی محاسبه می شود و در فصول و اقلیم های مختلف متفاوت است و مردم می توانند با توجه به فرهنگ سازی و کنترل مصرف در پایین آوردن هزینه های خود اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیر عامل گاز استان اصفهان با بیان این که یکی از مشکلات پیش رو استاندارد نبودن دودکش ها و کنترل نکردن مسائل ایمنی است، گفت: مردم با کنترل مصرف و نگهداری دما بین ۱۸ تا ۲۰ درجه می توانند ضمن کنترل مصرف و کسر هزینه در انتقال گاز به دیگر استان ها و شهرهای خدماتی بزرگی را انجام دهند.

وی با اشاره به دیگر وظایف اداره گاز، تصریح کرد: این مجموعه وظیفه دارد هر دو ماه مبلغ مصرفی گاز استان را به خزانه مرکزی واریز کند، زیرا دولت برای تأمین نیازهای مردم به خصوص یارانه ها از همین منابع استفاده می کند.

علوی در رابطه با اتصال گاز شهرک صنعتی ورزنه، خاطر نشان کرد: شرکت گاز موظف به تأمین گاز شهرک های صنعتی است و با توجه به تفاهم نامه ای که داریم ما گاز را تا وردی شهرک آورده و داخلی شهرک به عهده خود شرکت شهرک ها است.

وی افود: تاکنون ۴۸ شهرک استان کار گاز رسانی آن به اتمام رسیده است و در رابطه با گاز شهرک صنعتی ورزنه نیز مشکلی نداریم.

انتهای پیام/اصفهان شرق

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد