seyedayn abuzeidabad (9)
۱۷:۵۶ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

در مراسم معارفه شهردار جدید ابوزیدآباد عنوان شد؛

ضرورت پی توسعه عمرانی و فرهنگیهمه برای خدمت به مردم به قانون تمکین کنند

امام جمعه ابوزیدآباد گفت: هر کس تا پیش از این اختلاف نظری در خصوص مسائل مختلف داشته است، از امروز باید مطابق قانون رفتار کند و خدمت به مردم را هدف اصلی خود قرار دهد.

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله حسن مفرح زاده بعد از ظهر امروز سه شنبه در مراسم معارفه شهردار جدید ابوزیدآباد با تسلیت روزهای شهادت حضرت فاطمه(س) و تشکذ از مردم ابوزیدآباد به خاطر حضور در راهپیمایی 22 بهمن، از رضا نقدی، شهردار سابق و عباس محمودزاده سرپرست شهرداری ابوزیدآباد تشکر کرد و گفت: طولانی شدن دوره تایید شهردار جدید به خاطر مشکلات قانونی و بازنشستگی سید حسین سیدین بود.

طولانی شدن انتصاب سیدین به دلیل زمان‌بر بودن صدور تاییدیه وزارت کشور

امام جمعه ابوزیدآباد توضیح داد: باید وزارت کشور تاییدیه بازگشت ایشان به کار را صادر می کرد که زمان بسیاری را به خود اختصاص داد.

وی با تشکر از اعضای شورای اسلامی ابوزیدآباد اظهار کرد: تا پیش از انتخاب آقای سیدین به عنوان شهردار، اختلاف نظرهایی وجود داشت، ولی پس از انتخاب ایشان همه به قانون تمکین کردند و این انتخاب را پذیرفتند.

آیت الله مفرح زاده احترام به قانون را نشانه تقوا دانست و خاطرنشان کرد: کسی که به قانون احترام نمی گذارد، مسلما در جایی که امکان آن را داشته باشد، از قوانین دینی و شرعی نیز عدول می کند.

توسعه عمرانی و فرهنگی با جدیت بیشتر دنبال شود

امام جمعه ابوزیدآباد خدمت را وظیفه همه مسئولان عنوان کرد و ادامه داد: خدمت به خلق خدا بالاترین عمل است و هر کس تا پیش از این اختلاف نظری در خصوص مسائل مختلف داشته است، از امروز باید مطابق قانون رفتار کند و خدمت به مردم را هدف اصلی خود قرار دهد.

وی تعاون و کمک به یکدیگر را یکی از نشانه های فرهنگ اسلامی برشمرد و بیان کرد: توسعه شهر از نظر اقتصادی، فرهنگی و عمرانی یکی از مهم ترین کارهای شهردار است که باید در دوره جدید با جدیتی مضاعف صورت گیرد.

آیت الله مفرح زاده خطاب به شهردار جدید عنوان کرد: اهتمام به گردشگری و تقویت گردشگری مذهبی یکی از مهم ترین محورهایی است که می تواند اقتصاد و فرهنگ ابوزیدآباد را ارتقا بخشد.

وی با اشاره به وضعیت مالی نامناسب منطقه محروم ابوزیدآباد، شهرداری را به رعایت حال مستمندان دعوت کرد و ادامه داد: بسیاری از جوانان و مردم ابوزیدآباد از توان مالی کافی برای پرداخت عوارض و هزینه های مختلف مربوط به شهرداری برخوردار نیستند، از این رو باید با آنان رفتار ملایم تر داشت و تخفیفات ویژه ای به آنان ارائه داد.

123 میلیارد تومان افتتاح طرح های دهه فجر نشانه پویایی بخش خصوصی شهرستان است

ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به حضور بی‌نظیر مردم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: مردم علی رغم تمام توطئه ها و فشارهایی که از سوی دشمنان انقلاب تحمیل شده است، راه شهدا و امام راحل(ره) را ادامه می دهند.

فرماندار آران و بیدگل خطاب به مسئولان گفت: وظیفه ما خدمت به مردم است و با وجود تمام مشکلاتی که در کشور وجود دارد، باید سعی ما برای خدمت به مردم معطوف شود.

وی حضور مردم در عرصه های مختلف را گره گشا توصیف کرد و ادامه داد: هر جا مردم پا به میدان گذاشته اند موفق بوده ایم و هر جا نسبت به مردم بی اهمیت بوده ایم شکست خورده ایم.

معینی نژاد اعتبارات تملک دارایی در شهرستان را هشت میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: در دهه فجر چندین طرح به ارزش حدود 123 میلیارد تومان به بهره برداری رسید که نشانه پویایی و زنده بودن بخش خصوصی و مردم شهرستان است.

اختلاف عقیده ها نباید مانع پیشرفت شود

وی اختلاف عقیده را عامل پیشرفت دانست و اظهار کرد: اختلاف عقیده ها نباید مانع پیشرفت شود.

معینی نژاد با تشکر از شهردار سابق ابوزیدآباد تصریح کرد: منابع مالی و انسانی  و فرصت های پیش روی ما محدود است و باید حداکثر سعی خود را برای استفاده بهینه از آن به کار گیریم.

فرماندار مدیریت سنتی و آزمون و خطا را عامل هدر رفتن منابع معرفی کرد و ادامه داد: در بخش کویرات که با محرومیت زیادی دست و پنجه نرم می کند باید استفاده مناسب از منابع بیشتر مورد توجه باشد.

وی به ضرورت تکمیل بیمارستان و شهرک صنعتی ابوزیدآباد و بهسازی راه های بخش کویرات اشاره کرد و گفت: خدمات شهرداری ابوزیدآباد روستاهای اطراف آن را هم پوشش می دهد، از این رو این شهر شایسته کمک های بیشتری است.

انتهای پیام/ خطب شکن/گ.پ