n82726141-71982639
۱۷:۲۱ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

دانشجوی دانشگاه هنر اصفهان برگزیده بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشور شد

 صدیقه معین مهر، دانشجوی مقطع دکتری، رشته معماری دانشگاه هنر اصفهان، در بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشور، موفق به کسب عنوان برگزیده این دوره از جشنواره در گروه آموزشی هنر شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ صدیقه معین مهر، دانشجوی مقطع دکتری، رشته معماری دانشگاه هنر اصفهان، در بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشور، موفق به کسب عنوان برگزیده این دوره از جشنواره در گروه آموزشی هنر شد.

مراسم اختتامیه این جشنواره و تقدیر از دانشجویان نمونه، روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه سال جاری با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان کشوری در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

معاون سازمان امور دانشجویان پیش از این از ثبت نام چهار هزار و ۶۲۴ دانشجو در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه خبر داده و گفته بود: از این تعداد فقط  یک هزار و ۶۱۶ نفر موفق شدند مدارک خود را در سامانه ثبت کنند.

ابوالحسن ریاضی در این رابطه تصریح کرده بود: از کل تعداد ثبت نام کنندگان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه، تعداد یک هزار و ۶۱ نفر آن ها از دانشجویان دانشگاه‌های وزارت علوم و تعداد ۵۵۵ نفر نیز از دانشجویان زیر مجموعه وزارت بهداشت هستند.

انتهای پیام/ن