قائم-مقام-دبیرکل-ستاد-مبارزه-با-مواد-مخدر-خبر-داد-کشف-تعدادی-دستمال-مرطوب-آغشته-به-مواد-مخدر-این-مخدر-ایرانی-نیست
۱۰:۵۸ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه برتر جشنواره سراسری مبارزه با مواد مخدر را کسب کرد

زهرا برومندفر، عضو هیات علمی گروه مامایی و بهداشت باروری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه اول استانی و کشوری در عرصه پژوهش در دوازدهمین جشنواره معرفی و انتخاب آثار برتر مکتوب در زمینه مبارزه با مواد مخدر، روان گردان ها و پیش سازها را کسب کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ دوازدهمین جشنواره سراسری انتخاب و معرفی آثار برتر مکتوب در زمینه مبارزه با مواد مخدر و روان گردان‏ ها سه شنبه ۱۷ بهمن ماه،  با حضور  وزیر کشور و مسئولان کشوری، مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و نیز پژوهشگران، در مجموعه فرهنگی شقایق در تهران برگزار شد.

زهرا برومندفر، عضو هیات علمی گروه مامایی و بهداشت باروری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این مراسم توانست رتبه اول استانی و کشوری در عرصه پژوهش را با ارائه پژوهش «تحلیل روایت چگونگی ابتلا به اعتیاد در بین زنان:یک مطالعه کیفی» کسب کند.

معاون پژوهشی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری در این خصوص گفته بود: با توجه به فراخوان صورت پذیرفته، مجموعاً ۹۲۱ اثر شامل ۱۶۶ اثر در عرصه پژوهش، ۲۷۰ اثر در عرصه پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا، ۱۱۰  اثر در عرصه کتاب و ۳۷۵ اثر در عرصه مقالات که از سال ۱۳۹۳ تا مهرماه سال ۱۳۹۶ تولید و چاپ شده به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

حمید صرامی تصریح کرده بود: این آثار توسط ۶۵ نفر از داوران جشنواره مورد داوری قرار گرفتند که مجموعاً پانزده اثر به عنوان آثار برتر در عرصه کتاب، پژوهش، پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی و مقالات انتخاب شدند.

گفتنی است پژوهش «تحلیل روایت چگونگی ابتلا به اعتیاد در بین زنان:یک مطالعه کیفی» با حمایت مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر اصفهان انجام گرفته و گزارش نهایی در زمستان ۱۳۹۵ به واحد تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر اصفهان ارائه شده است.

زهرا برومندفر لوح و تندیس جشنواره را به موزه دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه اهدا کرد.

انتهای پیام/ن