1027238848
۰۹:۵۸ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

تحولات منطقه؛

کشف تجهیزات نظامی ساخت رژیم صهیونیستی در مناطق آزاد شده سوریه+ فیلم

نیروهای متخصص سوریه موفق شدند، مقادیر زیادی تجهیزات نظامی ساخت رژیم صهیونیستی را در مناطق تازه آزاد شده از دست تروریست ها کشف و ضبط کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از آنکه نیروهای سوری و مقاومت موفق شدند بخش وسیعی از مناطق شرق دیرالزور را از وجود تروریست ها پاکسازی کنند، چند گروه از نیروهای متخصص برای کشف هسته های خاموش، انبارهای سلاح و تله های انفجاری به مناطق اعزام شدند.

شبکه خبری«سانا» سوریه اعلام کرد: گروه های متخصص سوری و مقاومت موفق شدند در جریان پاکسازی مناطق آزاد شده از تروریست ها در حد فاصل بین شهرهای«المیادین_البوکمال»، چند انبار سلاح را کشف و ضبط کنند.

بر اساس اعلام رسانه «سانا»، نیروهای متخصص موفق شدند چند انبار سلاح وابسته به تروریست ها را در روستاهای«السیال و حسرات» را کشف و ضبط کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، انبارهای سلاح تروریست ها شامل انواع سلاح سبک و سنگین از جمله«موشک ضد زره تاو، خمپاره، تانک، تله های انفجاری و …» است.

فرماندهان میدانی به خبرنگار شبکه خبری«سانا» اعلام کردند: بخش وسیعی از تجهیزات نظامی کشف شده مربوط به تروریست ها در مناطق شرقی استان دیرالزور ساخت رژیم صهیونیستی است.

دریافت فیلم:

گروه های متخصص مقاومت همچنین در جریان پاکسازی روستای«سبیخان» واقع در شرق شهر المیادین، چند تونل حفر شده توسط تروریست ها را کشف کردند که به کارگاه های ساخت مواد منفجره و انتحاری توسط تروریست ها متصل می شدند.

عملیات پاکسازی خانه به خانه شرق دیرالزور برای بازگردان اهالی به مناطق خود همچنان ادامه دارد.

نیروهای سوریه و مقاومت در سه ماه گذشته توانستند با پشتیبانی جنگنده های روسی، بخش وسیعی از مناطق شرقی استان دیرالزور را از وجود تروریست ها پاکسازی کنند.

انتهای پیام/ سانا/ ت.ج