صفحه اصلی » بین الملل » درگیری شدید بین نظامیان رژیم آل خلیفه با مردم انقلابی بحرین+ فیلم و تصاویر

به مناسبت هفتمین سالروز انقلاب بحرین صورت گرفت؛

درگیری شدید بین نظامیان رژیم آل خلیفه با مردم انقلابی بحرین+ فیلم و تصاویر

نظامیان رژیم آل خلیفه با یورش گسترده به مناطق مختلف بحرین، تظاهرات مردم انقلابی را به شدت سرکوب کردند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مردم انقلابی بحرین در چند روز گذشته به درخواست گروه های انقلابی، تظاهرات گسترده ای را در شهرهای مختلف به مناسبت هفتمین سالروز انقلاب علیه رژیم آل خلیفه برگزار کردند.

هم زمان با ادامه تظاهرات گسترده مردم بحرین به مناسبت هفتمین سالروز انقلاب، رژیم آل خلیفه صدها نیروهای خود را به مناطق مختلف این کشور جهت سرکوب تظاهرکنندگان اعزام کرد.

نیروهای رژیم آل خلیفه به سمت مردم انقلابی بحرین در شهرهای «العکر، معامیر، الدیه، ابوصیبع، الشاخوره، المالکیه و …» یورش بردند و تظاهرات را در برخی از مناطق سرکوب کردند.

دریافت فیلم:

سایت خبری«المیدان» وابسته به گروه های انقلابی بحرین اعلام کرد: نیروهای رژیم آل خلیفه در بعضی از مناطق از سلاح گرم و حتی گازهای سمی علیه تظاهرکنندگان استفاده می کنند.

بر اساس اعلام رسانه «المیدان» به دلیل ادامه درگیری بین نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه با جوانان انقلابی بحرین، آمار دقیقی از شهدا و زخمی ها همچنان در دسترس نیست.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، جوانان انقلابی بحرین در بعضی از مناطق با آتش زدن لاستیک‌های خودروها، مانع ورود برخی از نفربرهای نیروهای رژیم به مناطق شدند.

مردم انقلابی بحرین در 14 فوریه سال 2011 میلادی هم زمان با بیداری اسلامی در کشورهای عربی غرب آسیا و شمال آفریقا، قیام خود علیه نظام دیکتاتوری آل خلیفه را آغاز کردند.

انتهای پیام/المیدان/ ت.ج

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد