صاحب نیوز

89847

فرماندار اصفهان:

40 درصد دانش آموزان استان در شهرستان اصفهان مشغول به تحصیل هستند/ کمبود یک هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش

فرماندار اصفهان با بیان اینکه بالغ بر 40 درصد دانش آموزان استان در شهرستان اصفهان مشغول به تحصیل هستند،گفت: به همین منظور مسئولان باید توجه ویژه ای به رفع مشکلات موجود در شهرستان داشته باشند.

کدخبر: 852064
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ @ ۱۸:۲۴


به گزارش صاحب نیوز؛ احمد رضوانی عصر امروز  در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به لزوم وجود نگاه صحیح به مجموعه آموزش و پرورش در کشور، اظهار کرد: آموزش و پرورش بنگاه اقتصادی نیست و باید به آن به عنوان مجموعه ای که برای نسل های آینده کشور سرمایه گذاری می کند، نگاه کرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه بالغ بر 40 درصد دانش آموزان استان در شهرستان اصفهان مشغول به تحصیل هستند، تصریح کرد: به همین منظور مسئولان باید توجه ویژه ای به رفع مشکلات موجود در شهرستان داشته باشند.

وی با اشاره به دیون جمع شده آموزش و پرورش از سال های گذشته، عنوان کرد: این انتظار از دولت می‌رود که همه این دیون را پرداخت کند، در صورتی که پرداخت یک‌باره این مبلغ میسر نیست.

فرماندار اصفهان افزود: ارتباط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور انجام پیش‌بینی های لازم در جریان تصویب بودجه، برای آموزش و پرورش استان، امری ضروری و مؤثر است.

رضوانی با بیان این‌که فرماندار موظف به مدیریت بیش از 35 کارگروه و بررسی و پیگیری مشکلات است، گفت: وضعیت آموزش و پرورش در زمینه نیروی انسانی باید پیش‌بینی شود.

فرماندار اصفهان با اشاره به کمبود یک هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش برای سال آینده، خاطرنشان کرد: از شورای شهر در خواست داریم که کمک به ایاب و ذهاب مدارس استثنایی که مصوبه شورای آموزش و پرورش است را به تصویب رسانده تا کمک حال این افراد باشد.

انتهای پیام/ن