تمامی خیابان های سطح شهر که محلی از حادثه را به دنبال داشته باشد با نصب سرعت گیر ها، ایمن سازی خواهد شد.

خیابان ۲۲ بهمن (لودریچه) دولت آباد از طرفی با وجود ارگان ها و دستگاه اداری و نظامی، مدارس، قرض الحسنه و پست بانک و… و  از طرفی دیگر این خیابان جاده اصلی مواصلاتی محله کربکند و لودریچه، روستای زمان آباد نرمی و محسن آباد است؛ به همین دلیل یکی از پر تردد ترین خیابان های شهر دولت آباد به حساب می آید.

چندی است شهروندان و کسبه ساکن در این خیابان به دلیل بروز حوادث و تصادفات مکرر در این جاده به خاطر عرض کم خیابان و تردد زیاد خودرو، درخواست نصب سرعت گیر قبل از تقاطع ها در این خیابان را دارند.

ضروری است در اسرع وقت  و به منظور کاهش سوانح رانندگی و بروز حوادث ناگوار و تلخ برای شهروندان، شهرداری دولت آباد با همکاری سایر دستگاه های مرتبط و با انجام مطالعات و بررسی کارشناسانه، اقدام به نصب و بهسازی سرعت گیرهای صنعتی استاندارد در خیابان ۲۲ بهمن (لودریچه) قبل از تقاطع ها کند تا رانندگانی که قصد عبور از محل تقاطع ها را دارند، فرصت و فاصله بیشتری را دور زدن داشته باشند.

سجادی نسب: پیگیر حل مشکلات محله لودریچه هستیم

عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد در پاسخ به این خبر، اظهار کرد:  کمال تشکر را از همشهریان دغدغه مند که حس مطالبه گری آن ها باعث پیشرفت شهر خواهد شد، دارم.
سید رسول سجادی نسب افزود: اجازه نصب سرعت گیر با شورای ترافیک شهرستان و اداره راهنمایی و رانندگی است و شهرداری صرفا مجری است، با این وجود ایزنی های بسیاری در این خصوص شده و مصوبه آن نیز در آستانه تایید است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نصب سرعت گیر در آینده نزدیک در چند نقطه از شهر دولت آباد طبق مصوبه شورای ترافیک انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ ص