صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » دانشکده پرستاری و مامایی کاشان بر سکوی چهارم علمی کشور ایستاد

براساس رتبه بندی شاخص بین المللی H-Index؛

دانشکده پرستاری و مامایی کاشان بر سکوی چهارم علمی کشور ایستاد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: نتایج اعلام شده حاکی از آن است که دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه چهارم کشوری را در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور کسب کرد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۲ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۷

به گزارش صاحب نیوز به نقل از صدای سلامت؛ ابراهیم کوچکی بیان کرد: نتایج رتبه بندی دانشکده های پرستاری مامایی کشور بر اساس شاخص بین المللیH-Index  مبتنی بر مقالات اعضای هیئت علمی دانشکده مربوطه در بانک اطلاعاتی Scops (که در پایان سال میلادی ۲۰۱۷ استخراج شده) از سوی وزارت بهداشت اعلام شد.

وی ادامه داد: رتبه بندی اعلام شده به این صورت است که تعداد مقالات تمامی اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی هر دانشگاه علوم پزشکی به تفکیک دانشگاه استخراج شده و سپس استنادات و شاخصH-Index  آن درج شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان کاشان خاطر نشان کرد: نتایج اعلام شده حاکی از آن است که دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه چهارم کشوری را در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور کسب کرد.

به گفته کوچکی، مبنای تشخیص دانشکده، وابستگی سازمانی اعضای هیئت علمی و دانشکده ثبت شده در اطلاعات آن ها در سامانه علم سنجی اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود.

انتهای پیام/ ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد