صفحه اصلی » سیاسی » حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن توطئه دشمن را نقش بر آب کرد

امام جمعه چادگان؛

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن توطئه دشمن را نقش بر آب کرد

امام جمعه چادگان گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار بود، چرا که دشمنان اغتشاشات را بزرگ جلوه دادند و می خواستند ضربه به نظام و انقلاب بزنند، اما با حضور ملت ایران ابن توطئه آن ها نیز نقش بر آب شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۸ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۷

به گزارش صاحب نیوز حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته چادگان، با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) اظهار کرد: همه توجهات مردم شریف ایران و غیر ایران به این حادثه عظیم است.

امام جمعه چادگان با اشاره به تقوای حضرت زهرا(س) بیان کرد: تقوایی که این بانوی نمونه داشت مثال زدنی است و همه ی ما اگر می خواهیم متقی باشیم، اول خودمان را بسازیم و بعد هم، جامعه را به آن سمت بیشتر سوق دهیم.

وی در ادامه، به ویژگی های حضرت زهرا(س) اشاه کرد و گفت: اولین ویژگی این بانوی ارزشمند، ولایت پذیری است که یک اصل بسیار مهم و جزء بافت اسلام است.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان این که شاخصه های حضرت زهرا(س) همسرداری و تربیت فرزند نمونه است افزود: حضرت فاطمه زهرا(س) دانشگاه نیست، مکتب است.

وی به کودتای سوم اسفند که کودتای رضاخان با همت انگلیس بود اشاره کرد و گفت: عبرت هایی نیز برای ملت ایران داشت که باید از این موارد دشمنی ها درس گرفت و سرنوشت ها را دید، و نباید نگاه ها به بیگانگان باشد.

خطیب نماز جمعه چادگان در خصوص ساقط کردن جنگنده اسرائیلی اظهار کرد: مردم قهرمان سوریه، با ساقط کردن جنگنده اسرائیلی ضربه ای به رژیم خبیث صهیونیست زدند و آن ها را رسوا کردند، که با این کار توانستند، جو را به سمت مقاومت پیش ببرند.

حجت الاسلام سلیمانی بیان کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار بود، چرا که دشمنان اغتشاشات را بزرگ جلوه دادند و می خواستند ضربه به نظام و انقلاب بزنند، اما با حضور ملت ایران، توطئه آن ها نیز نقش بر آب شد.

وی به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال اشاره کرد و گفت: پیام مردم در 22 بهمن امسال این بود که، مسئولان باید خدمات را جدی تر بگیرند، چرا که بارها مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این خصوص به مسئولان تأکید کرده اند.

حجت الاسلام سلیمانی در خصوص مشکلات این شهرستان اظهار کرد: با توجه به محرومیت این شهر، از مسئولان درخواست می کنیم، بیشتر تلاش کنند، کما این که کار شده اما جای کار فراوان است.

وی افزود: از استاندار اصفهان دعوت می کنیم به این شهرستان سفر کنند، مشکلات این شهرستان را ببینند و با نخبگان مردم، مشکلات را بررسی و حل کنند.

امام جمعه چادگان از شورای این شهر به خاطر پیگیری هایی که در زمینه های مختلف و همچنین در رابطه با مراسم اموات که هزینه ها را به سمت کارهای خیر و عام المنفعه، سرازیر کرده اند،تشکرکرد.

انتهای پیام/چادگان نا

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد