karateh
۰۸:۱۱ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸

تیم آینده سازان اصفهان بر سکوی سوم مسابقات کشوری کاراته ایستاد+ تصاویر

تیم آینده سازان استان اصفهان در مسابقات لیگ کشوری در قالب تیم صنعت فرش حداد، موفق به کسب جایگاه سوم در کشور شد.

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم اهدا هدایا، احکام قهرمانی و کاپ اعضا تیم آینده سازان استان اصفهان، که در مسابقات لیگ کشوری در قالب تیم صنعت فرش حداد موفق به کسب جایگاه سوم در کشور شدند؛ عصر جمعه انجام شد.

این مراسم در خانه کاراته استان اصفهان با حضور جمعی از پیشکسوتان، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت فرش حداد و مسئولان هیئت کاراته استان برگزار شد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت فرش حداد در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، در ارتباط با وضعیت کاراته اصفهان، گفت: کاراته اصفهان فعالیت هایی در حال حاضر انجام می دهد ولی مهم ترین سرمایه گذاری که باید انجام شود کار کردن بر روی سنین پایین است.

جلیل حدادی پور ادامه داد: این روند باید ادامه دار باشد چرا که اگر بخواهیم در المپیک ۲۰۲۰ بتوانیم مقام های خوبی بیاوریم، باید لیگ های استانی قوی داشته باشیم و همزمان به صورت منسجم حضور فعال در لیگ های کشوری هم داشته باشیم.

وی افزود: وقتی تیمی بخواهد در لیگ شرکت کند به طور میانگین ۳۰ تا ۴۰ میلیون هزینه دارد و شرکت کردن چندین رده مختلف در لیگ ها هزینه زیادی به دنبال خواهد داشت و هیئت ها دستشان خای است و درآمد قابل توجهی ندارند.

حدادی پور ادامه داد: لیگ بانوان در سنندج هم بسیار خوب درخشیدند ولی باز هم پتانسیل بالایی در اصفهان وجود دارد که حضور استادان و پیشکسوتان کاراته در استان خود گویای این صحبت است و باید بیشتر از آن ها استفاده کنیم.

به گزارش میدان نیوز، حکم قهرمانی تیم صنعت فرش حداد، توسط علی دوانیان رئیس هیئت کاراته استان اصفهان به جلیل حدادی پور، مدیریت آن مجموعه اهدا شد.

تیم منتخب کاراته استان اصفهان زیر نظر دکتر رشید خدابخش تمرینات خود را انجام دادند.

انتهای پیام/ میدان نیوز/ پ