صفحه اصلی » اجتماعی » تولیت بیش از ۶۵۰ موقوفه مرحوم نقوی به دانشگاه علوم پزشکی کاشان منتقل شد

بعد از گذشت 80 سال؛

تولیت بیش از ۶۵۰ موقوفه مرحوم نقوی به دانشگاه علوم پزشکی کاشان منتقل شد

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: اداره این املاک و مستغلات که بیش از ۶۵۰ موقوفه است، تا 70 سال از تاریخ وقف بر عهده متولی خاص بود و اکنون بعد از گذشت هشتاد سال، این کار در اختیار این دانشگاه قرار گرفت.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از صدای سلامت؛ رضا کردی بیان کرد: مرحوم حاج محمد نقوی بر اساس وصیت نامه رسمی، تمامی اموال خود را به بیمارستان نقوی کاشان وقف کرد و تمامی درآمدهای حاصل از آن را برای درمان بیماران و تجهیز بیمارستان قرار داد و این روند باید تا ابد ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: اداره این املاک و مستغلات که بیش از ۶۵۰ موقوفه است، تا هفتاد سال از تاریخ وقف بر عهده متولی خاص بود و اکنون بعد از گذشت هشتاد سال، این کار در اختیار دانشگاه علوم پزشکی کاشان قرار گرفت.

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان کاشان از کسانی که در این املاک مستأجر بودند یا تصرف داشتند خواست که برای ادامه کار به این دانشگاه مراجعه نمایند.

تغییر تولیت اداره املاک مرحوم نقوی از سوی نماینده ولی فقیه در کاشان و اداره اوقاف، به دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابلاغ شد. مرحوم حاج محمد نقوی از خیران بزرگ سلامت کاشان بود که کمک های زیادی به بخش بهداشت و درمان این شهرستان کرد.

انتهای پیام/ ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد