صفحه اصلی » اجتماعی » کمک خیّران به 1800 بیمار نیازمند در خوروبیابانک

مدیرعامل خیریه امام رضا(ع) خبر داد:

کمک خیّران به 1800 بیمار نیازمند در خوروبیابانک

مدیرعامل خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) شهر خور، گفت: هزینه دارو و درمان یک هزار و 800 نفر از بیماران نیازمند و صعب العلاج در 10 ماهه نخست سال 96 پرداخت شده است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیر خور، مهدی فیروزی شامگاه شنبه در جلسه انجمن خیریه امداد و درمان حضرت امام رضا (علیه السلام) خوروبیابانک، و جلسه مجمع عمومی هیأت امنای انجمن با اشاره به برگزاری 108 جلسه از آغاز کار این انجمن، گفت: خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) تا کنون کمک های بسیاری برای تأمین هزینه های بیماران صعب العلاج و نیازمند انجام داده است.

مدیرعامل خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسان انجمن، افزود: اعضای هیأت مدیره با رأی اعضا برای دو سال و بازرسان انجمن برای یک سال دیگر به کار خود ادامه خواهند داد.

وی با ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های دوسال اخیر خیریه، خاطرنشان کرد: تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند، پرداخت هزینه درمان بیماران صعب العلاج، تأمین نیازهای ضروری نیازمندان از جمله فعالیت های خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) است که با کمک خیّرین بزرگوار انجام شده است.

فیروزی با بیان عملکرد 10 ماه اول سال جاری، گفت: کمک به هزینه های دارو و درمان یک هزار و 800 نفر بیمار صعب العلاج و نیازمند، کمک به تأمین جهیزیه 20 نوعروس و چند فقره تعمیر منازل نیازمندان در مجموع به مبلغ 810 میلیون ریال از جمله فعالیت های خیریه امداد و درمان امام رضا (ع) شهرستان خوروبیابانک است.

وی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی کار ساخت ساختمان در دست احداث خیریه، گفت: برای احداث ساختمان خیریه تا کنون مبلغ دو میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه شده است که 600 میلیون ریال آن در سال جاری تأمین و هزینه شده است.

22 فقره پرونده بیماران نیازمند در این جلسه بررسی و مبلغ 46 میلیون ریال برای مساعدت به این بیماران اختصاص داده شد.

خيريه امداد ودرمان امام رضا (ع) با هدف کمک به بيماران صعب العلاج به ويژه بيماران کليوي دياليزي، قلبي و سرطاني، با تلاش جمعی از مسؤولان و خيرين شهرستان خوروبیابانک درسال 1386 تأسيس شد.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99