صاحب نیوز را در پیام رسان سروش دنبال کنید
photo_۲۰۱۸-۰۲-۱۷_۰۴-۲۳-۲۶
۱۳:۱۳ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰

افتخارآفرینی تیم آکادمی کیوکوشین امیری برخوار در مسابقات کشوری

تیم آکادمی کیوکوشین امیری برخوار در مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته ماتسوشیما، مقام سوم تیمی کشور در بخش کمیته جوانان را کسب کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از چشم برخوار، تیم آکادمی کیوکوشین امیری برخوار با مربیگری شیهان حسین امیری و شیهان حسن امیری در مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته ماتسوشیما که روز گذشته در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد، توانست مقام سوم تیمی کشور در بخش کمیته جوانان را کسب کند.

متین ترابی پس از شکست هر چهار حریف خود مقام اول کشور را به دست آورد و مهرداد مردانی و نورآقا عرب زاده نیز پس از شکست دو نفر از حریفان در مرحله نیمه نهایی مسابقه را به حریف واگذار کرد و مقام سوم جوانان کشور در بخش کمیته را به دست آورد.
محمدرضا مهوری نیز پس از شکست حریف اول خود و حضور در جمع هشت نفر برتر در این مرحله از حریف خود شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

مجتبی دهقان و محمد امین اعظمی نیز در بخش کاتا مدال برنز به دست آوردند.

سرانجام در پایان این رقابت ها، تیم تهران اول و تیم کرج دوم شد و تیم استان اصفهان مقام سوم تیمی را به دست آورد.

هفت داور از استان اصفهان در این مسابقات حضور داشتند که شامل: هانشی حاج عبدالرضا عسگری، استاد قاسمعلی رحیمی، دکتر احمد رفیعی، شیهان حسین شاهزاده فرد، استاد مسعود محمودی، استاد حسن امیری، استاد حسین امیری بودند.
همزمان مسابقات بانوان سبک کیوکوشین ماتسوشیما نیز در سالن شهید کبکانیان برگزار شد ‏که سیما معینی و مائده لقمانی و مرضیه رحیمی (از برخوار) مدال طلا را به دست آوردند، مهسا حیدری، ملیکا قاسمی، نسترن سلیمای و حانیه پورحسین نیز مدال نقره و نرگس زال نژاد مدال برنز را کسب کردند.
این مسابقات با حضور هانشی دکتر محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته و ریاست سبک کیوکوشین ماتسوشیما کشور و با مدیریت هانشی باقری برگزار شد.

انتهای پیام / گ.ف

دیدگاه شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط شبکه اطلاع رسانی صاحب نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد