1446630
۱۰:۴۳ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲

تحولات جهان اسلام؛

شکار نظامیان رژیم سعودی توسط موشک های ضد زره انصارالله یمن+ فیلم

رزمندگان یمنی در عملیات جدید خود در محور جنوبی عربستان موفق شدند، ده ها نظامی رژیم سعودی را کشته و زخمی کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ نیروهای ارتش یمن با کمک رزمندگان «انصارالله» از چند روز گذشته عملیات گسترده و وسیعی را علیه مواضع نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها در محور شمالی یمن و مناطق جنوبی کشور عربستان آغاز کرده اند.

رسانه«اعلام الحربی» وابسته به مقاومت اعلام کرد: نیروهای یمن در محور استان«البیضاء» موفق شدند با حمله های دقیق خود، صحرای استان را به گورستانی برای نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها تبدیل کنند.

گروهی از نیروهای انصارالله یمن موفق شدند خودروی نظامیان رژیم سعودی را در بخشی از صحرای البیضاء شناسایی کنند و سپس با استفاده از موشک حرارتی، آن را مورد هدف قرار دادند.

نیروهای انصارالله در این عملیات موفقیت آمیز موفق شدند علاوه بر انهدام خودروی نظامی، تمام سرنشیان آن را کشته و زخمی کنند.

دریافت فیلم:

از محور جنوبی کشور عربستان خبر می رسد، یگان موشکی نیروهای یمنی موفق شده است چند پایگاه نظامیان رزیم سعودی را در مناطق« جیزان و نجران» شناسایی و آن ها را به طور دقیق مورد هدف قرار دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بیش از چهار هزار نظامی رژیم سعودی در سه سال و نیم گذشته توسط نیروهای مینی کشته و زخمی شده اند.

انتهای پیام/ اعلام الحربی/ ت.ج