53552
۱۳:۱۳ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵

ایده ای از کانون اقتصاد مقاومتی بهشت؛

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی محله همت آباد اصفهان افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی محله همت آباد اصفهان با اهدافی بزرگ در زمینه خدمت به مردم از سوی کانون اقتصاد مقاومتی بهشت افتتاح شد و تا ۲۹ اسفند ۹۶ برای بازدید عموم مردم به فعالیت خود ادامه می دهد.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از اصفهان شرق، دبیر کانون اقتصاد مقاومتی بهشت روز شنبه در این رابطه گفت: شعار هیئت اندیشه ورز، «خدمت به مردم بهترین راه مبارزه با استکبار» قرار گرفت و در این خصوص احیای اقتصاد مقاومتی و تقویت آن در راس فعالیت هئیت، تحقق منویات رهبری و تقویت، ساماندهی و جمع آوری ایده و تولیدات کارآفرینان محلی شکل گرفت.

فاطمه میرزایی با اشاره به اهداف پیش روی نمایشگاه امسال افزود: تلاش هیئت مدیره از ابتدا تا کنون، از بین بردن احساس یاس و ناامیدی کارآفرینان بوده و امسال بر خلاف سال گذشته، سعی شد تا از ظرفیت های تولیدی بانوان به صورت گسترده در نمایشگاه استفاده شود.

وی از برپایی نمایشگاه فروش محصولات اقتصاد مقاومتی در محله همت آباد اصفهان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف فروش محصولات تولیدی اقتصاد مقاومتی در عرصه‌های تولیدات خانگی، پوشاک، لحاف دوزی، خیاطی، تولیدات نمد، حصیربافی، چرم دوزی، طب اسلامی و گل و گیاه، افتتاح شد.

دبیر کانون بهشت تصریح کرد: تجربه سال گذشته ما را به سمت و سوی فروش محصولاتی حرکت داد که متقاضی بیشتری برای خرید دارد و بر این اساس فروش کالاهای ضروری تولید شده توسط کارآفرینان محله در این نمایشگاه دنبال شد.

وی ضمن اشاره به اقبال بانوان از تولیدات حصیری در نمایشگاه سال گذشته، گفت: به دلیل استقبال زیاد از تولیدات حصیری در نمایشگاه سال گذشته، سه دوره مقدماتی، تکمیلی و تخصصی دوخت انواع محصولات حصیری در پایگاه بسیج مسجد 14 معصوم به صورت رایگان برگزار و آموزش لازم به متربیان علاقه مند توسط یکی از بانوان کارآفرین ارائه شد.

دبیر کانون اقتصاد مقاومتی بهشت خاطرنشان کرد: دید ما باز است و از این حیث آینده خوبی را برای خودمان ترسیم کرده و اهداف پیش روی ما کاملا مشخص است ولی برای رسیدن به میزان موفقیت در سطح فروش، اطلاع رسانی گسترده تری برای معرفی نمایشگاه نیاز داریم که متاسفانه تا کنون محقق نشده است.

انتهای پیام/ اصفهان شرق/ گ.ف