gonbad
۱۰:۰۳ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فریدن خبرداد؛

اتمام پروژه گنبد جدید آستان مقدس امامزاده سید محمد(ع) فریدونشهر

پرئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فریدن گفت: با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال پروژه گنبد جدید امامزاده سید محمد(ع) روستای چغاء از توابع شهرستان فریدونشهر به اتمام رسید.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با هدف زیبا سازی و ایجاد زیرساخت های مناسب برای جذب زائران و گردشگران مذهبی گنبد جدید امامزاده سید محمد(ع) روستای چغاء ساخته شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه منطقه فریدن افزود: این پروژه شامل؛ نماکاری بیرونی این امامزاده با ورق استیل طلایی و ایزوله کردن پشت بام این امامزاده عظیم الشان است.

وی ادامه داد: این پروژه پس از شش ماه و اختصاص اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال از محل جذب کمک های مردمی و اعتبارات تملک دارای از فرمانداری شهرستان فریدن اجرا شد.

حجت الاسلام نصیر الاسلامی اضافه کرد: باتوجه به داشتن آب و هوایی کوهستانی و دارا بودن موقعیت جغرافیایی این امامزاده جلیل القدر، این مکان برای جذب گردشگران مذهبی بسیار مناسب است و تعدادی زائر سرا نیز در جوار این امامزاده عظیم الشان برای استفاده زائران و مسافران وجود دارد که زمینه را نیز برای تبدیل کردن این مکان مقدس به محلی برای جذب مسافران محیا کرده است.

گفتنی است آستان مقدس امامزاده سید محمد(ع) در روستای چغا در غرب استان اصفهان از توابع شهرستان فریدونشهر واقع شده است.

انتهای پیام/ن