احسان صادقی با اعلام این خبر، افزود: مسابقات ددلیفت یا همان وزنه برداری قدرتی به دلیل توانایی بسیار عالی ورزشکاران این شهرستان با همکاری اداره ورزش و جوانان برخوار و همچنین دبیر هیات بدنسازی استان اصفهان و عضو هیات رئیسه و مشاور عالی رئیس بدنسازی شهرستان برخوار در نیمسال دوم سال جاری در سطح قهرمانی باشگاه های استان اصفهان در شهرستان برخوار، برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقات طبق قوانین فدراسیون بدنسازی جمهوری اسلامی ایران برای جوانان و نوجوانان در ۱۲ رده وزنی و برای بزرگسالان و پیشکسوتان در ۱۱ رده وزنی برگزار می شود.
صادقی رده سنی نوجوانان را از چهارده سال سال تا 18 سال تمام یعنی متولدین ۱۳۷۸تا ۱۳۸۲، رده سنی جوانان را از ۱۹ سال تا ۲۳ سال تمام یعنی متولدان ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۷ و رده سنی بزرگسالان را از ۱۴ سال به بالا برشمرد و ادامه داد: پیشکسوتان از ۴۰ سال به بالا هر ۱۰ سال یک رده سنی محسوب می شود.
این مسئول با اشاره به این که مسابقات طبق قوانین فدراسیون برگزار می شود، خاطرنشان کرد: ورزشکاران در اوزان مختلف در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.
وی در ادامه بر داشتن کارت بیمه ورزشی سال ۱۳۶۶ و داشتن کارت ملی و شناسنامه عکس دار تاکید کرد و گفت: داشتن گواهی صحت سلامت برای پیشکسوتان نیز الزامی است.
رئیس هیئت بدنسازی برخوار اظهار کرد: ورودی مسابقات ۵۰۰ هزار ریال است که هنگام وزن کشی دریافت خواهد شد.

صادقی عنوان کرد: پیشکسوتان از ساعت هشت تا ۹/۳۰ صبح روز پنجشنبه ۱۷ اسفند در محل برگزاری مسابقات وزن کشی شده و راس ساعت ۱۰ شروع مسابقات است و وزن کشی نوجوانان نیز ساعت ۱۱/۳۰-۱۰ صبح همان روز بوده و شروع مسابقات پس از اتمام مسابقات پیشکسوتان خواهد بود.

وی افزود: وزن کشی جوانان نیز در ساعت ۸ تا۹/۳۰ صبح روز جمعه ۱۸ اسفند در محل برگزاری مسابقات است و رأس ساعت ۱۰ شروع مسابقات است و وزن کشی بزرگسالان ساعت ۱۱/۳۰-۱۰ صبح همان روز و شروع مسابقات پس از اتمام مسابقات جوانان خواهد بود.

این مسئول ادامه داد: به نفرات اول تا سوم کلیه رده های سنی مدال و حکم قهرمانی و به تیم های اول تا سوم کلیه رده های سنی حکم و کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد.

صادقی با بیان این که به اورال های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، پیشکسوتان مستر ۱، ۲ و ۳ جوایزی اهدا خواهد شد، محل برگزاری مسابقات را شهرستان برخوار، دولت آباد، بلوار معلم و سالن ورزشی رسالت عنوان کرد.

انتهای پیام / گ.ف