sadati-960207-420x315
۱۱:۰۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۷

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل:

رفتارهای فعلی دولت با خیّران نوعی تنبیه را تداعی می‌کند/ جاده‌های آران و بیدگل ناامن و خطرناک است

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس، گفت: انتظار داریم با تشویق مردم و تسهیل شرایط خیّران، کمک‌هایی برای اقدامات بزرگ‌تر صورت گیرد، اما رفتارهای فعلی دولت با آنان نوعی تنبیه را تداعی می‌کند.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد در گفتگو با این پایگاه خبری با بیان این که بخش عمده ای از زیرساخت های آموزشی، بهداشتی، فرهنگی و ورزشی در شهرستان توسط خیران احداث شده است، اظهار کرد: انتظار داریم با تشویق مردم و تسهیل شرایط خیّران، کمک هایی برای اقدام های بزرگ‌تر صورت گیرد، اما رفتارهای فعلی دولت با آنان نوعی تنبیه را تداعی می کند.

نماینده مجلس دهم، رسیدگی مسئولان استانی به مسائل شهرستان های شمال استان اصفهان را ناکافی خواند و تصریح کرد: وسعت زیاد استان رسیدگی مسئولان استانی به تمام نقاط آن را مشکل کرده و دلخوری شهرستان ها را پدید آورده است.

وی به وضعیت خطرناک و ناامن جاده های شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: این جاده ها تاکنون جان ده ها نفر از همشهریان و جوانان ما را گرفته و جان بسیاری دیگر از کسانی را که هر روز در آن تردد می کنند تهدید می کند.

ساداتی نژاد از وزیر راه و شهرسازی خواست هر چه سریع تر دستور رسیدگی به مشکلات راه های شهرستان را صادر کند.

وی تاکید کرد: امیدواریم وزیر راه و شهرسازی نسبت به  اعتبار لازم برای تکمیل کنار گذر کاشان و آران و بیدگل و جاده گرمسار اقدام کند.

انتهای پیام/ گ.ف