صفحه اصلی » اقتصادی » کشاورزان برای مطالبه حقابه خود قانون را نصب العین قرار دهند

امام جمعه شهر ورزنه در جمع کشاورزان؛

کشاورزان برای مطالبه حقابه خود قانون را نصب العین قرار دهند

امام جمعه شهر ورزنه گفت: کشاورزان از حق خود دفاع کنند اما قانون را نصب العین خود قرار داده و از تعاون در کار خیر استقبال کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از اصفهان شرق، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی عصر  دیروز در جمع کشاورزان ورزنه اظهار کرد: من از جانب همه مسئولان به خاطر کم کاری ها عذرخواهی می کنم.

امام جمعه شهر ورزنه با تاکید بر اینکه حقابه کشاورزان باید تمام و کمال پرداخت شود، افزود: رهبر انقلاب از مطلوب نبودن وضع عدالت در جامعه ناراحت هستند و یکی از بروزهای حقیقی بی عدالتی مسئله آب کشاورزی در شرق اصفهان است.

وی تصریح کرد: مطالبه، حق شرعی و قانونی هر فرد است و اگر مطالبه نباشد خیلی از کارها انجام نمی شود.

وی با انتقاد شدید از حاضر نبودن مسئولان در جمع کشاورزان گفت: اگر انسان وظیفه اش را انجام داده باشد از حضور در جمع مطالبه گران ترسی ندارد.

امام جمعه به ارسال نامه خود به وزیر نیرو نیز اشاره کرد و افزود: متاسفانه بعد از گذشت چهار ماه پاسخی دریافت نکرده ام و خود از این رویه دولتمردان گله دارم.

وی به وعده انتخابانی رئیس جمهور نیز اشاره ای کرد و گفت: آقای روحانی در تبلیغات سال 92 قسم جلاله خوردند و گفتند اگر مشکلات قابل حل نبود کاندیدا نمی شدم و همچنین در میدان امام اصفهان، جاری بودن زاینده رود را وعده دادند اما متاسفانه مانند خیلی از وعده ها عملی نشد و این در حالی است که مومن وقتی وعده می دهد وفا می کند اما متاسفانه صدها وعده وفا نشده را با چشمان خود دیدیم.

امام جمعه ورزنه به تعطیلی ده ها کارخانه از جمله داروگر ارج و کارخانه های تولید کاشی و سرامیک از جمله کاشی نیلو که بیش از40 سال سابقه داشتند نیز اشاره کرده و خاطرنشان کرد: در این وضعیت خفت واردات 160تن کود را نیز بر مردم ایران تحمیل کردند و آبروی ایران را بردند.

وی مطالبه از راه قانون را خواستار شده و گفت: کشاورزان از حق خود دفاع کنند اما قانون را نصب العین خود قرار داده و از تعاون در کار خیر استقبال و از تعاون در کار بد پرهیز داشته باشند.

 

انتهای پیام/ اصفهان شرق/ پ

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد