صفحه اصلی » مقاومت » بسیجیان مالک اشتر را الگوی خود قرار دهند/ فعالیت‌های بسیج به نسل جدید معرفی شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل:

بسیجیان مالک اشتر را الگوی خود قرار دهند/ فعالیت‌های بسیج به نسل جدید معرفی شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل، گفت: بسیج و فعالیت های آن باید به نسل جدید معرفی شود چرا که دشمنان تلاش دارند این نهاد مقدس را تخریب کنند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ مرتضی فرمانیان صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به بیانات رهبر انقلاب، در تبیین شخصیت این صحابی امیرالمومنین علی(ع) اشاره کرد و افزود: ولایتمداری، عزم راسخ، احساس مسئولیت و آمادگی برای مجاهدت، شجاعت و قدرت فرماندهی، تواضع و تقوا از جمله ویژگی های مالک اشتر است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل با توصیه به بسیجیان برای الگوگیری از مالک اشتر تصریح کرد: مالک در روزهای خطر به خواب نمی رود، از دشمنان نمی ترسد و شمشیری از شمشیرهای خداست.

وی بسیج را محکم ترین پشتوانه‌ انقلاب خواند و اضافه کرد: امروز فرهنگ بسیجی از مرز‌های ایران عبور کرده و شاهد حضور فرهنگ بسیجی در عراق، سوریه، یمن لبنان و.. هستیم و این از برکات اقدام امام خمینی(ره) است.

فرمانیان با تاکید بر معرفی بسیج و کارکرد‌های آن به جامعه بیان کرد: بسیج و فعالیت های آن باید به نسل جدید معرفی شود چرا که دشمنان تلاش دارند این نهاد مقدس را تخریب کنند.

وی با اشاره به اهداف جشنواره مالک اشتر عنوان کرد: اجرای فرمایشات رهبر انقلاب، ایجاد رقابت سالم و ارتقای سطح کیفی برنامه ‌های بسیج و حلقه ‌های صالحین از جمله اهداف جشنواره مالک اشتر است که باید دنبال شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل با بیان این که در این جشنواره عملکرد سال ۹۶  رده‌های صفی و ستادی مدنظر قرار گرفته شده است، خاطرنشان کرد: معرفی برترین و موفق‌ ترین رده‌ های سپاه و بسیج به صورت سالانه روحیه جهادی، رقابت، الگوسازی و ایجاد نوآوری در اجرای برنامه ها با نگاه‌ بلند مدت را به همراه دارد.

جشنواره مالک اشتر شهرستان به همت اشراف فرماندهی سپاه ناحیه آران و بیدگل با شرکت بسیجیان و رده‌ های مختلف سپاه و بسیج برگزار شد و برگزیدگان برای شرکت در مرحله کشوری معرفی شدند.

انتهای پیام/ خطب شکن/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد