صاحب نیوز

خودرو

رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهاقان خبر داد؛

تحویل اولین خودرو آموزشی در استان اصفهان به مرکز فنی و حرفه ای دهاقان

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دهاقان گفت: اولین خودروی آموزشی چری کوبین در استان اصفهان به مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهاقان تحویل داده شده است.

کدخبر: 861130
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ @ ۱۰:۱۵


به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا شیروانی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار، با تشکر از پیگیری های مسئولان شهرستان و استان افزود: خودرو چری کوبین اولین خودرو تحویلی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در استان اصفهان می باشد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دهاقان در خصوص اهمیت وجود خودرو زنده در استانداردهای بین المللی خاطرنشان کرد: وجود تجهیزات به روز در کارگاه های آموزشی در پر کردن شکاف بین بینش و عمل مؤثر و افزایش انگیزه در بین کارآموزان را بدنبال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: وقتی تجهیزات آموزشی در کارگاه به روز باشد باعث می شود تا فرصت کسب تازه ترین اطلاعات را برای کارآموزان فراهم کرده و کارآموزان را برای تلاش بیشتر و استفاده مؤثر و بهره وری بالاتر از محتوای کارگاه آموزشی ترغیب شوند.

شیروانی گفت: خودروی چری کوبین، خودروی صفر کیلومتر، بصورت زنده و روشن شو در کارگاه های آموزشی اتومکانیک و برق خودرو شهرستان در حرفه های تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه ۲، تعمیرکار برق خودرو درجه یک و ۲،  تون آپ ( تنظیم موتور)، و سرویس و نگهداری خودرو، صافکاری، نقاش خودرو درجه یک و ۲ و … استفاده می شود.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار/ گ.ف