صفحه اصلی » اقتصادی » خبرهای خوب برای کشاورزان شرق اصفهان/ پیگیری استاندار برای دریافت مصوبه ای به نفع کشاورزان و تامین خسارت واقعی

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرداد؛

خبرهای خوب برای کشاورزان شرق اصفهان/ پیگیری استاندار برای دریافت مصوبه ای به نفع کشاورزان و تامین خسارت واقعی

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: تامین خسارت واقعی و حفظ حقابه کشاورزان برای سال زراعی آینده در پیگیری های استاندار اصفهان قرار گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ حیدرعلی عابدی در گفتگو با اصفهان شرق، با اشاره به نامه نگاری های اخیر در رابطه با مشکلات حوضه زاینده رود به وزارت نیرو اظهار کرد: تلاش همه نمایندگان اصفهان، بررسی و رفع مشکلات کشاورزان و مسائل مرتبط با حوضه زاینده رود است و بارها نامه نگاری هایی در این خصوص به وزارت نیرو انجام شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: تامین حقابه شرعی و قانونی کشاورزان و تغییر الگوی کشت از جمله برنامه هایی است که در رابطه با کشاورزان پیش بینی شده و برنامه هایی در این رابطه اندیشیده می شود.

وی اظهار امیدواری کرد: در روزهای آتی خبرهای خوبی برای کشاورزان می رسد و استاندار اصفهان پیگیر مصوباتی از هیئت دولت برای بهبود مسائل کشاورزان هستند.

عابدی تصریح کرد: با پیش بینی های صورت گرفته و حفظ حقابه، سال آینده در خصوص کشت پاییزه مشکلی نخواهیم داشت و این منوط به برنامه ریزی کافی برای حفظ سهم آبه کشاورزان شرق اصفهان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: همه می دانیم که کشاورزان سال هاست تحت فشار هستند و امیدواریم با همکاری کشاورزان و برنامه های جاری، بتوان به نتایج خوبی دست یابیم.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد