IMG_6430
۲۳:۳۳ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۰

فرماندار تیران و کرون:

ضرورت هوشیاری نسبت به فعالیت صندوق های قرض الحسنه غیرمجاز/ توانمندی های بانوان در هفته بزرگداشت مقام زن معرفی شود

فرماندار تیران و کرون با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های متنوع و ابتکاری در هفته بزرگداشت مقام زن، گفت: بانوان شهرستان تیران و کرون دارای توانمندی های بسیاری هستند که در این هفته می توان آن ها را به مردم معرفی کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ علی رحمانی ظهر امروز در سومین کارگروه کمیسیون امور بانوان و خانواده تیران و کرون، ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن، اظهار کرد: ایام میلاد بزرگ بانوی جهان اسلام و هفته بزرگداشت مقام زن فرصت مغتنمی برای بررسی ویژه سیره و روش زندگی ائمه اطهار علیه السلام و دخت نبی اکرم صلی الله علیه و آله است.

فرماندار تیران و کرون الگوگیری از حضرت زهرا سلام الله علیها را امری ضروری دانست و گفت: این حضرت بزرگ بانوی مذهب شیعه در کل جهان هستند و ایام میلاد ایشان باید با برگزاری برنامه های با شکوه و در خور شانی گرامی داشته شود.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های متنوع و ابتکاری در این ایام ویژه بانوان در تیران و کرون، تصریح کرد: بانوان شهرستان تیران و کرون دارای توانمندی های بسیاری هستند که در این هفته می توان آن ها را به مردم معرفی کرده و زمینه پیشرفت و انگیزه بیشتر را فراهم کرد.

رحمانی خواستار همکاری شهرداری، دهیاری، شوراهای اسلامی شهر و مسئولان شهرستان برای برگزاری این برنامه ها شد و افزود: ایجاد شور و نشاط در دختران جوان و تشویق زوج ها و نوعروسان به برکت این میلاد خجسته به همراه برگزاری کارگاه های آموزشی خانواده تاثیر بسزایی در روحیه و سبک زندگی آن ها خواهد داشت.

فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه گرامیداشت شعائر اسلامی موجب تاثیرگذاری و آگاهی بخشی نسل جوان و نوجوان خواهد شد، خاطرنشان کرد: آذین بندی شهر و روستاها و برگزاری مراسم های جشن و نورافشانی خاطره خوبی را در ذهن نسل جدید ایجاد کرده و قطعا در تربیت آن ها موثر خواهد بود.

وی یادآور شد: برگزاری دوره های آموزشی پیرامون خانواده برای بانوان آسیب های اجتماعی موجود در جامعه را کاهش خواهد داد که اعضای کمیسیون امور بانوان و خانواده باید فعالیت های چشمگیری را در این زمینه انجام دهند.

رحمانی ضمن هشدار نسبت به فعالیت صندوق های قرض الحسنه غیر مجاز، گفت: صندوق های قرض الحسنه باید با مجوز و تحت نظارت مسئولان فعالیت داشته باشند تا سوء استفاده ای از اموال مردم صورت نگیرد.

فرماندار تیران و کرون ادامه داد: بانوان متقاضی دریافت وام برای اشتغال می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی مراجعه کنند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/ پ