صفحه اصلی » بین الملل » انهدام تانک «آبرامز» امریکا توسط رزمندگان انصارالله یمن

تحولات منطقه؛

انهدام تانک «آبرامز» امریکا توسط رزمندگان انصارالله یمن

رزمندگان انصارالله یمن موفق شدند، یک تانک آبرامز متعلق به نظامیان رژیم سعودی را در جبهه جنوبی کشور عربستان منهدم کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ رزمندگان «انصارالله» با کمک نیروهای ارتش یمن مستقر در جنوب کشور عربستان موفق شدند عملیات گسترده ای را علیه مواضع نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها آغاز کنند.

شبکه خبری «المسیرة نت» وابسته به یمن اعلام کرد: نیروهای یمنی موفق شدند در جبهه استان«جیزان» واقع در جنوب کشور عربستان، حمله گسترده ای را علیه پایگاه نظامی رژیم سعودی در منطقه«جلاح» آغاز کردند.

نیروهای یمنی در این عملیات توانستند علاوه بر کشته و زخمی کردن شماری از نظامیان سعودی و شورشیان وابسته به آن ها، مقادیر زیادی تجهیزات نظامی از جمله یک تانک«آبرامز» وابسته به ارتش عربستان را منهدم کنند.

نیروهای انصارالله همچنین موفق شدند مواضع نظامیان سعودی را در منطقه «الحسکول» را شناسایی و سپس با چند موشک مورد هدف قرار دهند و خسارت سنگینی را به سعودی ها وارد کردند.

از جبهه داخلی یمن خبر می رسد، نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی در استان«الجوف» واقع در محور شمالی کشور موفق شدند در یک عملیات دقیق، ده ها شورشی و نظامی ائتلاف عربی را کشته و زخمی کنند و چهار خودروی نظامی وابسته به آن ها را نیز منهدم کنند.

دریافت فیلم:

بر اساس اعلام«المسیرة نت»، رزمندگان انصارالله در مناطق«خب و الشعف» واقع در استان الجوف همچنین موفق شدند، چند پایگاه وابسته به نظامیان سعودی و شورشیان وابسته به آن ها را مورد هدف قرار دهند و ده ها تن از آن ها را کشته و زخمی کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، از ابتدای سال میلادی تا کنون صدها نظامی سعودی، اماراتی، سودانی و شورشیان وابسته به آن ها در جبهه های مختلف کشور یمن و جنوب کشور عربستان توسط رزمندگان یمنی کشته و زخمی شده اند.

انتهای پیام/ المسیرة نت/ ت.ج

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد