صفحه اصلی » سیاسی » مسئولان حقوق بیشتری برای کارگران مقرر کنند

امام جمعه اردستان:

مسئولان حقوق بیشتری برای کارگران مقرر کنند

امام جمعه اردستان، گفت: مسئولان باید برای کارگران حقوقی مضاعف را در نظر بگیرند، زیرا در بعضی مواقع و در اجرای خدمات کارگران، مورد بی مهری قرار گرفته اند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان در مسجد موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئله عدالت را جدی گرفته و آن را پیگیری کنند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در کنگره ۱۴ هزار نفری کارگران شهید کارگران را مظهر اهمیت، بصیرت و آگاهی دانستند که در ایجاد، استمرار و حفاظت انقلاب اسلامی نقش داشته اند.

امام جمعه اردستان گفت: دشمنان نظام اسلامی نقشه هایی را طرح ریزی کردند تا کارگران را مقابل نظام قرار داده ، لذا آنها دست دشمن را پس زدند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه مسئولان باید برای کارگران حقوقی مضاعف را در نظر گیرند، تصریح کرد: خدماتی در نظر گرفته شده، اما در بعضی مواقع و در اجرا کارگران مورد بی مهری قرار گرفته اند.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: زمانی که دروازه قاچاق باز نگه داشته می شود تولیدات داخلی روی دستشان می ماند و در اینجا کارگران متضرر خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: در مواجه با تبعیض و فساد کاری انجام نشده، لذا قرار است نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را به مجلس ارائه کنند که اموال نامشروع مسئولان کشور مشخص شود.

حجت الاسلام دهشیری تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی عدالت مد نظر مقام معظم رهبری را در مجلس پیگیری کنند.

امام جمعه اردستان همچنین در خصوص روز مادران شهداء، روز کمیته امداد حضرت امام(ره)، و روز درختکاری مطالبی را بیان داشته و اعلام کردند: با شرکت در جشن احسان و نیکوکاری لبخندی را بر لبان نیازمندان جامعه بنشانیم.

انتهای پیام/صبح اردستان/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد