پلیس انتظامی
۱۸:۱۶ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۲

با تلاش ماموران فرمانده انتظامی استان صورت گرفت؛

کشف بیش از ۱۰ هزار ترقه غیر مجاز در شهر اصفهان/ بیش از ۸ هزار مواد محترقه غیرمجاز در کاشان مصادره شد

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان  از کشف تعداد ۱۰ هزار عدد مواد محترقه غیر مجاز توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسن یاردوستی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برخی از تماس های مردمی با مرکز فوریت های 110، اظهار کرد: ماموران انتظامی این فرماندهی تعداد 10 هزار عدد انواع مواد محترقه و خطرناک غیر مجاز را در بازرسی از 8 صنف کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به دستگیری بیش از 15 نفر در این رابطه، عنوان کرد: لازم است والدین نظارت بیشتری بر عملکرد فرزندان خود داشته باشند و با توجه به نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخر سال، تهدیدات استفاده از مواد محترقه را به آنان تذکر دهند.

وی اذعان کرد: هر سال با توجه به خطرات استفاده بی مورد از مواد محترقه توسط تعدادی از جوانان خطراتی در این روز اتفاق می افتد که غیر قابل جبران برای خود و سایر همشهریان است و ما هم با توجه به وظیفه خود در راستای پیشگیری از اینگونه خطرات در کشف و انهدام مواد مخدر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کاشان طرح بازرسی از صنوف این شهرستان را اجرا کردند.

سرهنگ علی پورکاوه ادامه داد: در بازدید از یک واحد صنفی فروش لوازم یک بار مصرف تعداد هشت هزار و 400 عدد مواد محترقه غیرمجاز کشف شد.

وی تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/ن