40048_472
۱۸:۵۱ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۲

فرمانده انتظامي شهرستان نجف آباد:

بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر از آموزش های پلیس در نجف آباد استفاده کردند

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با اشاره به برگزاری جلسات آموزش همگانی برای بیش از ۱۰۰ هزار نفر در نجف آباد، گفت: این جلسات با هدف پیشگیری و کاهش جرایم اجتماعی در ادارات دولتی، مساجد، مدارس و مراکز آموزشی در شهرستان برگزارشده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمد رضا خدا دوست در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسات آموزش همگانی برای بیش از 100 هزار نفر در نجف آباد، اظهار کرد: این جلسات با هدف پیشگیری و کاهش جرایم اجتماعی در ادارات دولتی، مساجد، مدارس و مراکز آموزشی در شهرستان برگزارشده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با اشاره به ضرورت امر آگاه سازی و هشدارهای انتظامی برای پیشگیری از مشکلات و آسیب های اجتماعی در جامعه، عنوان کرد: این آموزش ها با موضوعات آسیب های اجتماعی و راه های پیشگیری از آن توسط کارشناسان پلیس نجف آباد از ابتدای سال جاری تا کنون برگزار می شود.

وی با اشاره به استفاده حداکثری از کلیه امکانات آموزشی و کارشناسان مجرب و اهل فن انتظامی در برگزاری این کارگاه ها عنوان کرد: با برنامه ریزی و برگزاری جلسات متعدد با ارگان ها و نهادها و ادارات دولتی، مدارس و مراکز آموزشی، مساجد و … در این بازده زمانی بیش از 100 هزار شهروند از آموزش های پلیس بهره مند شدند.

این مسئول انتظامی در ادامه با اشاره به برپایی چندین جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جمعیت هدف گفت: در اکثر این جلسات، هشدارها و آموزش های مورد نیاز در مقابله با آسیب ها و معضلات اجتماعی بصورت شفاهی و از طریق توزیع بروشور ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه آموزش همگانی بهترین راه پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی است، بیان کرد: درجوامع امروز به دلیل ورود تکنولوژی های نوین و به تبع آن بروز جرایم و آسیب ها، یکی از راهکارهای کم هزینه برای پیشگیری از جرم، بهره گیری از آموزش همگانی تخصصی و هدفمند است.

انتهای پیام/ن