صفحه اصلی » اجتماعی » تعامل بین آموزش و پرورش و خیران مناسب است/ ضرورت جلوگیری از تغییر نام مدارس خیرساز

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان:

تعامل بین آموزش و پرورش و خیران مناسب است/ ضرورت جلوگیری از تغییر نام مدارس خیرساز

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان تعامل ایجادشده بین مجموعه آموزش و پرورش و مجمع خیرین را بسیار خوب ارزیابی کرد، گفت: با اعتمادی که بین این دو نهاد وجود دارد بخش کوچکی از فعالیت ها به سرانجام رسیده است و بقیه فعالیت ها به سرعت در حال انجام است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛  فرید الدین عبدیزدان در جلسه گردهمایی کارشناسان روابط عمومی نواحی و جلسه هماهنگی ستاد اسکان نوروزی که در سالن جلسات آموزش و پرورش ناحیه پنج برگزار شد با اشاره به تعامل بین مجموعه آموزش و پرورش و مجمع خیران، اظهار کرد: با اعتمادی که بین این دو نهاد وجود دارد فعالیت ها به سرعت در حال انجام است.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان تعامل ایجادشده بین مجموعه آموزش و پرورش و مجمع خیرین را بسیار خوب ارزیابی کرد، عنوان کرد: با اعتمادی که بین این دو نهاد وجود دارد بخش کوچکی از فعالیت ها به سرانجام رسیده است و بقیه فعالیت ها به سرعت در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تعامل بین این دو نهاد در سال های اخیر رو به افزایش بوده است، خاظرنشان کرد: مسائلی همچون نگهداری از مدارس و جلوگیری از تغییر نام مدارس خیرساز می بایست مورد توجه قرار گیرد و سعی کرده ایم با تعامل با آموزش و پرورش این مسائل را حل و فصل کنیم.

عبدیزدان خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها باید رصد این نوع مشکلات و اطلاع رسانی به مدیریت مجموعه در جهت رفع آن ها گام بردارند.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد