download2
۱۸:۱۳ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۳

صبح امروز:

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر درچه برگزارشد

جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در سپاه ناحیه درچه برگزار شد

به گزارش صاحب نیوز؛ صبح روز یک شنبه 13 اسفندماه 96 جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولان شهرستان و شهر شاهد نمونه کشور در سپاه ناحیه شهر درچه برگزار شد.

سرهنگ علیرضا منصوری فرمانده سپاه ناحیه درچه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن خیر مقدم به اعضاء در مورد اهمیت امر به معروف در سطح جامعه تاکید کرد و گفت: در سطح شهر، شهروندان از بد حجابی و بعضی سگ گردانی ها در سطح شهر و پارک ها نارضایتی خود را اعلام کرده اند.

علیرضا منصوری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از مشاهده بعضی از معضلات در رستوران ها و بعضی مراسم های مختلط  که چشمگیر شده است اشاره کرد و افزود: لازم است ستاد امر به معروف با جدیت در این موارد ، ورود پیدا کند.

یوسف کریمی دادستان شهرستان از برخورد جدی با برخی منکرات از جمله کشف حجاب، توزیع مشروبات الکی، سگ گردانی، پارتی ها و مهمانی های مختلط  خبر داد و گفت: لازم است تا همشهریان هم در تذکر لسانی به متخلفین وارد شوند.

سرهنگ جعفر نژاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز اعلام کرد از نیمه دوم اسفند ماه با متکدیان در شهر درچه به طور جدی برخورد خواهد شد و دیگر شاهد این معضل احتماعی در شهر شاهد نمونه کشور نخواهیم بود.

امام جمعه شهر درچه، حجت الاسلام محمد علی موسوی نیز در این جلسه از مسئولان خواست به طور مستمر جلسات امر به معروف و نهی از منکر در شهر درچه برگزار شود.

مجتبی راعی سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر از  آموزش عوامل امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: آموزش در ستاد امر به معروف از اهمیت زیادی برخوردار است و عوامل ستاد امر به معروف باید به صورت مستمر آموزش های لازم را کسب کننده

انتهای پیام/درچه نیوز/ن