IMG_4207
۱۵:۲۰ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۴

فرماندار خوروبیابانک:

هلال احمر، یاری رسان مردم در حوادث غیرمترقبه است

فرماندار خوروبیابانک گفت: جمعیت هلال احمر در سالیان گذشنه در حوادثی که تحت عنوان بلایای طبیعی است امدادرسانی سریع به موقع و موثر داشته است.

به گزارش صاحب نیوز علی استوار ظهر امروز در همایش تجلیل از عوامل مشارکت کننده در جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان استان کرمانشاه اظهار کرد: جمعیت هلال احمر به عنوان یک سازمان بین المللی دارای اهدافی است آن اهداف دارای مرز جغرافیایی نیست.

فرماندار خوروبیابانک بی طرفی، بی غرضی، خدمات بشردوستانه و داوطلبانه را از اصول جمعیت هلال احمر عنوان کرد و افزود: خدمت و کمک رسانی داوطلبانه یعنی این که بدون هیچ گونه چشم داشت در امری فعالیت کنیم که منفعت مالی برای ما نداشته باشد.

وی افزود: در جمعیت هلال احمر در سالیان گذشنه در حوادثی که تحت عنوان بلایای طبیعی است امدادرسانی سریع به موقع و موثر داشته است.

استوار تصریح کرد: هلال احمر با همدلی و همکاری اعضا، همراه با عشق و علاقه کمک و خدمات های خود را ارائه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم شهرستان خوروبیابانک در زلژله کرمانشاه همکاری خوبی با جمعیت هلال احمر داشتند و کمک های خوبی به مناطق زلزله زده ارسال شد.

فرماندار خوروبیابانک افزود: آمادگی دستگاه های خدمات رسان این را می طلبد که با هماهنگی و آمادگی کامل تمام ظرفیت خود را برای مواجهه با حوادث به کار گیرند.

نماینده دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اصفهان، در این مراسم ایمان به غیب، اقامه نماز و انفاق کردن را از صفات مومن عنوان کرد و گفت: کمک رساندن به زلزله زدگان نمونه ای از انفاق است.

حجت الاسلام والمسلمین روح الله کریمیان افزود: اقامه نماز به تنهایی کافی نیست و در قرآن ٢٧ بار اقامه نماز همراه با ذکات آمده است، پس مومن علاوه بر اقامه نماز آمادگی اهدای مال و جان خود را نیز دارد.

وی افزود: مردم کشور ما در زلزله کرمانشاه، یکپارچه با همکاری هم برای کمک به مردم زلزله زده فعالیت می کردند.

حجت الاسلام و المسلمین کریمان با اشاره به این که امیرالمومنین(ع) همه جا اولین داوطلب بوده است، گفت: هرجا کاری را داوطلبانه انجام می دهید بدانید به مولی متقیان اقتدا کرده اید.

در این مراسم از فعالان کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/پ