IMG_1223-610x330
۰۹:۲۸ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

رسانه های عربستان اعتراف کردند؛

هلاکت ۴۵ نظامی رژیم سعودی توسط رزمندگان انصارالله یمن+ تصاویر و نقشه

رزمندگان انصارالله یمن در یک ماه گذشته موفق شدند، ۴۵ نظامی رژیم سعودی را به هلاکت برسانند و ده ها تن دیگر را زخمی کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ رسانه های عربستان با انتشار گزارشی جدید از آخرین وضعیت جنگ علیه کشور یمن اعلام کردند: ارتش سعودی در یک ماه گذشته 45 تن از نظامیان خود را در درگیری با نیروهای یمنی در جبهه های مختلف از دست داده است.

شبکه خبری «المسیره نت» یمن در همین خصوص اعلام کرد: ارتش یمن با کمک رزمندگان «انصارالله» در یک ماه گذشته موفق شدند ده ها نظامی رژیم سعودی را به هلاکت برسانند و صدها تن دیگر را زخمی کنند.

بر اساس اعلام «المسیره نت»، تعداد زیادی از نظامیان به هلاکت رسیده سعودی، از افسران بلندپایه این رژیم بوده اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، نیروهای یمنی تعداد زیادی از نظامیان سعودی را در جبهه های جنوبی کشور عربستان از جمله «نجران، عسیر و جیزان» و مناطق شمالی یمن به هلاکت رسانده اند.

مقام های رژیم سعودی به منظور کاهش تلفات نظامی خود، صدها شورشی یمنی و سودانی را به مناطق مرزی با کشور یمن اعزام کرده اند تا بتوانند در مقابل رزمندگان انصارالله ایستادی کنند.

خبرنگار میدانی شبکه المسیره نت اعلام کرد: رزمندگان انصارالله در چند روز گذشته توانستند با کمین های موفقیت آمیز خود و حمله های موشکی علیه مواضع نظامیان سعودی، شمار زیادی از آن ها را کشته و زخمی کنند و خسارت سنگینی را به تجهیزات نظامی آن ها وارد کنند.

بیش از پنج هزار نظامی رژیم سعودی در سه سال و نیم گذشته توسط رزمندگان انصارالله و ارتش یمن در جبهه های مختلف به هلاکت رسیده اند.

انتهای پیام/ المسیره نت/ ت.ج