صفحه اصلی » اجتماعی » ضرورت یکپارچگی متولیان امور فرهنگی و پرهیز از موازی کاری

در جلسه هم اندیشی فرهنگی مطرح شد:

ضرورت یکپارچگی متولیان امور فرهنگی و پرهیز از موازی کاری

مسئول روابط عمومی شهر بهارستان گفت: هدف از این جلسه هم اندیشی و دورهمی فرهنگی، هم افزایی، تعامل و یکپارچگی بین متولیان امور فرهنگی شهر است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حامد مرادیان در جلسه هم اندیشی که با حضور شهردار و چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان و فعالان فرهنگی این شهر در اتاق جلسات شهردار، صبح امروز به همت روابط عمومی این مجموعه برگزار شد، اظهار کرد: هدف از این جلسه هم افزایی، تعامل و یکپارچگی بین متولیان امور فرهنگی شهر است.

وی افزود: افراد دغدغه مند در امور فرهنگی شهر بهارستان در طول سالیان گذشته طرح و برنامه هایی را در شهر اجرا کرده اند که برخی ها قابل نقد و برخی لازم است هم چنان مستمر اجرا شود.

مسئول روابط عمومی شهر بهارستان از دیگر اهداف این نشست صمیمانه فعالان فرهنگی را آشنایی متولیان مجموعه های فرهنگی با یکدیگر دانست و گفت: این دورهمی ها موجب تعامل، عدم موازی کاری ها در اجرای برنامه های مناسبتی و بعضا بی کیفیت و استفاده از ظرفیت ها و امکانات و استعداد های موجود در سایر مجموعه ها و صرفه جویی در هزینه های اجرای برنامه های کلان فرهنگی است.

مرادیان هم چنین ضمن انتقاد از عدم حضور برخی از مسئولان و مدیران دستگاهای اجرایی و متولی امور فرهنگی در این هم اندیشی خاطر نشان کرد: قصد داشتیم در این جلسه هم افزایی خوبی بین مدیران شهری به عنوان هسته های اصلی شهر بهارستان انجام پذیرد که امروز این هدف محقق نشد.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد