khorvash
۱۳:۱۶ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

رئیس هیأت مدیره مجتمع فولاد کویر آران و بیدگل:

وضعیت اقتصادی ارائه خدمات را دچار مشکل کرده است

رئیس هیأت مدیره مجتمع فولاد کویر آران و بیدگل، گفت: سال های اخیر اقتصاد دچار بیماری بوده و همین موضوع دست ما را برای ارائه کمک بسته نگه داشته است.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، مجید خوروش در گفتگو با این پایگاه خبری خدمت به شهرستان و اجرای فعالیت های عام المنفعه را از وظایف مجموعه فولاد کویر بر شمرد و اظهار کرد: در سال های اخیر اقتصاد دچار بیماری بوده و همین موضوع دست ما را برای ارائه کمک بسته نگه داشته است.

رئیس هیأت مدیره مجتمع فولاد کویر چالش های صنعت را بسیار زیاد دانست و اضافه کرد: به بار نشستن خدمات فولاد کویر در شهرستان زمان بر است و باید برای دیدن ثمرات فعالیت های مجموعه، به آن وقت داد.

خوروش در مورد اخراج کارگران فولاد که چندی پیش اعتراضاتی را در شهرستان به دنبال داشت، مدعی شد: عمده کارگران اخراج شده به سر کار باز گشته اند.

وی عنوان کرد: برخی از این کارگران به سر کار بازگشته اند، عده ای به دیگر واحدهای صنعتی منطقه جذب شده اند و برخی هم از بیمه بیکاری استفاده می کنند، در عین حال مجتمع از نظر نیروی کار با مشکلی مواجه نیست و کار خود را دنبال می کند.

خوروش در مورد دلیل این اخراج ها تصریح کرد: در یک برهه به دلیل افزایش قیمت جهانی مواد خام فولادی، تولیدکنندگان داخلی گرایش بیشتری به صادرات محصولات خود نشان دادند.

انتهای پیام/ گ.ف