1E5A3455 copy
۱۳:۳۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

اسدی: رییس هیئت کشتی اصفهان عذرخواهی کند/ انتظارات مجیری غیرمنطقی است

رییس هیئت کشتی در حالی به انتقاد از مدیرکل ورزش استان پرداخته است که در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان ها که شنبه همین هفته در تهران برگزار شد، استان اصفهان جزء سه استان برتر کشور شناخته شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی اسدی در گفت و گو با خبرنگار ندای اصفهان با اشاره به استعفای رییس هیئت کشتی استان اصفهان و اظهارات اخیر محمد مجیری گفت: متاسفانه رییس هیئت کشتی در حالی به انتقاد از مدیرکل ورزش استان پرداخته است که در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان ها که شنبه همین هفته در تهران برگزار شد، استان اصفهان  از جمله سه استان برتر کشور شناخته شده است و این گواه توانایی آقای سلطان حسینی در اداره امور است.

رییس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی افزود: آقای مجیری در مصاحبه اخیر خود با یکی از رسانه ها با صراحت گفته است که روسای هیئت های استان اصفهان از جایگاه خود می ترسند که به مدیرکل انتقاد نمی کنند که راجع به این صحبت ایشان باید بگویم که خوشبختانه ما به دلیل مقاصد و اهداف سیاسی به ورزش ورود نکرده ایم و ورزش را دستمایه پیشبرد اهداف سیاسی نکرده ایم که از گفتن انتقاد درست و از دست دادن جایگاهمان ابائی داشته باشیم.

وی افزود: این توهین به هیئت های ورزشی است که رییس هیئت کشتی عدم انتقاد رؤسای هیئت های ورزشی استان را به ترس از مدیرکل نسبت داده است و به نظر من ایشان باید از جامعه ورزش استان عذرخواهی کند.

وی به صحبت های مجیری در مورد قفل کردن ورزشگاه تختی نیز اشاره کرد و افزود: قانون مصوب مجلس شورای اسلامی این است که مکان های ورزشی هر استان با اطلاع رسانی عمومی در پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان همان استان به مزایده گذاشته می شود و هزینه آن مستقیم به حساب خزانه واریز شود و این نص صریح قانون است و در همه کشور اجرا می شود و اینکه رییس هیئت کشتی انتظار دارد مدیرکل ورزش استان برخلاف قانون عمل کند انتظاری بیجا و غیرمنطقی است.

اسدی افزود: با پیگیری که کردم متوجه شدم که مزایده سالن ورزشگاه تختی چهارماه پیش برگزار شده است و واگذاری آن مربوط به گذشته است و اینکه چرا مسئولان هیئت کشتی استان اصفهان هم اکنون و در برهه زمانی حساس کشتی کشور و همزمان با استعفای بزرگان کشتی کشور به فکر استعفا افتاده اند، جای بسی تأمل است.

رییس هیئت ورزش روستایی استان اصفهان به ورود ادامه دار سیاسیون به ورزش اشاره کرد و افزود: متأسفانه با پدیده ورود سیاسیون به ورزش برخورد قاطعی نمی شود که هر کس نتواند به بهانه مدیریت، به ریاست هیئت های ورزشی برسد و پس از ناکارآمدی و نرسیدن به اهداف مطلوب به بهانه های واهی ورزش را به حال خود رها کند.

انتهای پیام/ ندای اصفهان/ گ.ف