صفحه اصلی » ورزشی » برگزاری دوره‌های آموزشی دفاع شخصی و سیکوریتی در اصفهان و شهرستان ها

مدیر موسسه ایمن مدافعان ایرانیان خبر داد:

برگزاری دوره‌های آموزشی دفاع شخصی و سیکوریتی در اصفهان و شهرستان ها

مدیر موسسه ایمن مدافعان ایرانیان، تصریح کرد: تمامی این آموزش‌ها زیر نظر مدرسان حرفه‌ای و با همکاری و درخواست مدرس از سازمان‌های مربوطه انجام می‌شود و در پایان افرادی که واجد شرایط باشند به شرکت‌های خصوصی معرفی می‌شوند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۸ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد طهماسبی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، اظهار کرد: دوره‌های آموزشی دفاع شخصی و سیکوریتی ویژه شامل سرفصل‌های آموزشی، کمک‌های اولیه، آتش‌نشانی، روانشناسی و بخش‌های دیگر است که زیر مجموعه این رشته محسوب می‌شود برای دومین بار در باشگاه هلال احمر در فلاورجان اصفهان، برگزار شد.
وی افزود: دروه قبل تا کنون تعدادی از نمایندگان متخلف برکنار شدند ودر حال حاضر بدون داشتن هیچ مدرکی برای تبرعه کارهای متخلفانه خود شروع به شایعه پراکنی و در بین افراد نموده اند که تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند

وی افزود: ثبت نام این دوره‌ها برای عموم مردم آزاد است و تمامی افراد باید این دوره‌ها را بیاموزند تا از وقوع هرنوع حادثه پیشگیری شود.

مدیر موسسه ایمن مدافعان ایرانیان، تصریح کرد: تمامی افراد چه بانوان و چه آقایان در این دوره آموزش می‌بینند تا در صورت بروز حادثه‌هایی مثل آتش‌سوزی پیش از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی، آتش را مهار کنند یا در بروز تصادفات به یک شخص امداد‌رسانی شود تا نیروهای امداد برسند.

وی در ادامه تصریح کرد: تمامی این آموزش‌ها زیر نظر مدرسان حرفه‌ای و با همکاری و درخواست مدرس از سازمان‌های مربوطه انجام می‌شود و در پایان افرادی که واجد شرایط باشند به شرکت‌های خصوصی معرفی می‌شوند.

طهماسبی عنوان کرد: اهداف موسسه آموزش‌های ورزشی ویژه جوانان و طبق فرمایش مقام معظم رهبری و کار آفرینی و ایجاد اشتغال بین جوانان متعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه است.

وی افزود: آموزش‌ها و تمرینات اعضا و نیروها در راستای اهداف تعریف شده قانون‌مند بوده و در مراحل بعدی به کارگیری خواهند شد که شامل مشاغل مرتبط حفاظت نگهبانی، تشریفات، مراقبت از افراد، مراقبت از پاساژها و هتل‌های دولتی و غیردولتی و نمایشگاه‌هاست.

مدیر موسسه ایمن مدافعان ایرانیان تاکید کرد: این فعالیت در اصفهان برای دومین بار در حالت اجرائی قرار گرفته و بعد از آموزش در اصفهان و شهرستان‌های تابعه مشغول به کار می‌شوند؛ همچنین در پایان برای شرکت کنندگان مدارک شرکت در دوره اعطا می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: مدرسان این دوره، استاد مهردادطاهری دارای مربیگری بین المللی تیراندازی اهداف ثابت.استاد مسعودامینی مربی بدنسازی، آمادگی جسمانی، ووشو، غواص و مربی دفاع شخصی، استاد مجید سلیمانی مربی بدنسازی بودند.
استاد عباس حسن پور:مربیگری درجه۱ ووشو، داوری درجه ۱ ووشو، مربی آمادگی جسمانی، مربی درجه دو ورزشهای رزمی، مربی بدنسازی درجه ۳، مربی آمادگی جسمانی درجه ۳، غواص، عضو تیم تیراندازی اهداف پروازی (تراپ)اصفهان، عضو باشگاه تیراندازی اهداف ثابت استاد طاهری.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد