139503300947095587948374
۱۲:۴۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل:

سرانه فضای ورزشی دانش‌آموزی آران و بیدگل به استاندارد جهانی می‌رسد

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل، گفت: آران و بیدگل می تواند در چند سال آینده به میانگین جهانی فضای ورزشی که یک متر مربع است، دست یابد.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، محمد معدندار در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به کمک مردم و خیّران در تامین مالی طرح های مختلف آموزش و پرورش اظهار کرد: طرح های عمرانی سطح شهرستان با کمک و همراهی مردم تا این اندازه پیشرفت داشته است.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل به بهره برداری از مدرسه بهاران در سفیدشهر تا پایان سال ۹۷ اشاره کرد و توضیح داد: این آموزشگاه شش کلاسه تنها مدرسه شهرستان است که اتاق بهداشت دارد و یک یونیت دندانپزشکی در آن تعبیه شده است.

معدندار احداث مدرسه شش کلاسه حبیبی را به عنوان یکی دیگر از طرح های آموزشی سفیدشهر معرفی کرد و گفت: سال ۹۷ از نظر بهره برداری از فضاهای آموزشی، سال درخشانی برای شهرستان خواهد بود.

وی با تاکید بر این که آران و بیدگل رتبه نخست کشور از نظر سرانه فضای ورزشی دانش آموزی را در اختیار دارد، اضافه کرد: سرانه ورزشی دانش آموزی در کشور ۲۰ سانتی‌متر مربع است، با این حال این میزان در آران و بیدگل ۵۶ سانتی‌متر مربع است و با بهره برداری از طرح های جدید ورزشی به ۸۶ سانتی‌متر مربع خواهد رسید.

معدندار عنوان کرد: بدین ترتیب آران و بیدگل می تواند در چند سال آینده به میانگین جهانی فضای ورزشی که یک متر مربع است، دست یابد.

انتهای پیام/ گ.ف