139406031117569815955734
۰۹:۵۶ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۷

تحولات منطقه؛

عملیات ویژه رزمندگان انصارالله یمن علیه مواضع شورشیان وابسته به رژیم سعودی+ تصاویر و نقشه

رزمندگان انصارالله مستقر در شمال یمن در یک عملیات ویژه موفق شدند چند فرمانده شورشیان وابسته به عربستان را به هلاکت برساندند.

به گزارش صاحب نیوز؛ رزمندگان انصارالله با کمک ارتش یمن مستقر در محور غربی استان «الجوف» واقع در شمال کشور عملیات گسترده و ویژه ای را علیه مواضع نظامیان سعودی و شورشیان وابسته به آن ها انجام دادند.

شبکه خبری «المسیره نت» یمن اعلام کرد: رزمندگان یمن در یک عملیات ویژه حمله گسترده ای را علیه مواضع شورشیان در مناطق«خب، الشعف و خلفت» واقع در استان الجوف انجام دادند.

نیروهای یمنی در این عملیات گسترده و غافلگیرانه توانستند ده ها تن از شورشیان وابسته به رژیم سعودی از جمله چند فرمانده را کشته و زخمی کنند و خسارت سنگینی را به تجهیزات نظامی آن ها وارد کنند.

از منطقه«المهاشمه» نیز خبر می رسد، یگان موشکی انصارالله موفق شده است بعد از شناسایی دقیق منطقه، پایگاه شورشیان را مورد هدف قرار دهد و خسارت سنگینی را به آن ها وارد کند.

خبرنگار شبکه «المسیره نت» در جبهه غربی الجوف اعلام کرد: ده ها تن از نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها حمله گسترده ای را علیه مواضع رزمندگان انصارالله در منطقه«المصلوب» آغاز کردند.

نیروهای یمنی مستقر در ایستگاه های دفاعی منطقه از همان ابتدا متوجه تحرکات شورشیان شدند و با آن ها درگیری شدند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، نیروهای انصارالله در نهایت توانستند بعد از درگیری چند ساعته، حمله شورشیان و نظامیان رژیم را به طور کامل دفع کنند و شمار زیادی از آن ها را به هلاکت برسانند.

نظامیان سعودی و شورشیان قصد داشتند با نفوذ به مناطق غربی استان الجوف، خود را به ورودی استان «صعده» برسانند.

استان صعده در شمال یمن واقع شده است و بزرگترین و مهمترین پایگاه گروه مقاومت اسلامی انصارالله محسوب می شود.

صدها نظامی سعودی و شورشی در سه سال و نیم گذشته در درگیری با نیروهای یمنی در محور استان الجوف به هلاکت رسیده اند.

انتهای پیام/ المسیره نت/ ت.ج