صفحه اصلی » استان » درچه » افتتاح بازار روز کوثر باعث ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در دُرچه می شود

شهردار شهر دُرچه:

افتتاح بازار روز کوثر باعث ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در دُرچه می شود

شهردار شهر دُرچه گفت: کمک ها و حمایت های شورا اسلامی شهر درچه باعث سرعت بخشیدن در اجرا و عملیاتی شدن پروژه ها در شهر می شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۱ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ پنچ شنبه ۱۷ اسفندماه ۹۶ پروژه های عمرانی جدیدی در شهر درچه افتتاح شد.

رضا واعظ مقدم در گفتگو با درچه نیوز گفت: افتتاح این پروژه ها حاصل کار مجموعه شورای شهر و پرسنل شهرداری درچه است که با احساس وظیفه، همدلی و تفاهم کامل به سرانجام رسید.

شهردار درچه اظهار کرد: تعریض پل ارتباطی دُرچه به تیرانچی بعد از پنج سال با همکاری خوب آب منطقه ای و شرکت های تابعه آن با مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال با جایگزین کردن سازه های به روز و محکم در کمتر از یک ماه ساخته و به بهره برداری رسید.

شهردار درچه از افتتاح بازار روز کوثر خبر داد و افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای دسترسی آسان مردم به  مواد غذایی و ایجاد این زمینه جهت رفاه حال شهروندان منطقه و شهر دُرچه اقدام به بازگشایی این بازار شد.

وی از اشتغال ۱۲۰ نفر و ایجاد درآمد پایدار به مدت ۱۰ سال برای شهرداری شهر درچه خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری آب منطقه و بخش خصوصی، این بازار در مساحتی بالغ بر ۲ هزار متر مربع و گردش مالی ۳۰ میلیارد در گردش آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

شهردار شهر دُرچه از تعریض و بازگشایی خیابان گل شب بو برای دسترسی راحت تر به بازاربین المللی گل شب و هوشمند سازی فلکه مطهری و کم شدن مدت زمان انتظار مردم در این خیابان خبر داد.

رضا واعظ مقدم از دیگر پروژه های افتتاح شده در شهر درچه ، نصب و راه اندازی سیستم یکپارچه و تحت وب شهرداری درچه برشمرد و گفت: از امروز تمام پرونده ها به روز رسیدگی و دستورات لازم بصورت برخط  و  به صورت امضاء الکترونیک انجام خواهد شد.

وی از ساماندهی جاده فلاورجان به درچه با همکاری شهرداری فلاورجان، هویه و درچه گفت و افزود: روشنایی، فضای سبر و جدول گذاری این مسیر بصورت کامل عملیاتی شده است.

شهردار شهر شاهد نمونه کشور از آزاد سازی ۷ هزار و صد و پنجاه متر مربعی در شهر درچه خبر داد و گفت: ۴ هزار متر آن قطعی شده است و مابقی با مالکان توافق شده است و اقدام به آزادسازی آن خواهیم کرد.

واعظ مقدم در پایان از همکاری خوب شورای شهر با عوامل شهرداری تشکر کرد و افزود: کمک ها  و حمایت های ۶ ماه گذشته شورا اسلامی شهر درچه  باعث سرعت بخشیدن در احرا و عملیاتی شدن این پروژه ها ئر شهر درچه شد.

انتهای پیام/ درچه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد