11
۰۹:۰۱ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۸

شهردار شهر دُرچه:

افتتاح بازار روز کوثر باعث ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در دُرچه می شود

شهردار شهر دُرچه گفت: کمک ها و حمایت های شورا اسلامی شهر درچه باعث سرعت بخشیدن در اجرا و عملیاتی شدن پروژه ها در شهر می شود.

به گزارش صاحب نیوز؛ پنچ شنبه ۱۷ اسفندماه ۹۶ پروژه های عمرانی جدیدی در شهر درچه افتتاح شد.

رضا واعظ مقدم در گفتگو با درچه نیوز گفت: افتتاح این پروژه ها حاصل کار مجموعه شورای شهر و پرسنل شهرداری درچه است که با احساس وظیفه، همدلی و تفاهم کامل به سرانجام رسید.

شهردار درچه اظهار کرد: تعریض پل ارتباطی دُرچه به تیرانچی بعد از پنج سال با همکاری خوب آب منطقه ای و شرکت های تابعه آن با مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال با جایگزین کردن سازه های به روز و محکم در کمتر از یک ماه ساخته و به بهره برداری رسید.

شهردار درچه از افتتاح بازار روز کوثر خبر داد و افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای دسترسی آسان مردم به  مواد غذایی و ایجاد این زمینه جهت رفاه حال شهروندان منطقه و شهر دُرچه اقدام به بازگشایی این بازار شد.

وی از اشتغال ۱۲۰ نفر و ایجاد درآمد پایدار به مدت ۱۰ سال برای شهرداری شهر درچه خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری آب منطقه و بخش خصوصی، این بازار در مساحتی بالغ بر ۲ هزار متر مربع و گردش مالی ۳۰ میلیارد در گردش آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

شهردار شهر دُرچه از تعریض و بازگشایی خیابان گل شب بو برای دسترسی راحت تر به بازاربین المللی گل شب و هوشمند سازی فلکه مطهری و کم شدن مدت زمان انتظار مردم در این خیابان خبر داد.

رضا واعظ مقدم از دیگر پروژه های افتتاح شده در شهر درچه ، نصب و راه اندازی سیستم یکپارچه و تحت وب شهرداری درچه برشمرد و گفت: از امروز تمام پرونده ها به روز رسیدگی و دستورات لازم بصورت برخط  و  به صورت امضاء الکترونیک انجام خواهد شد.

وی از ساماندهی جاده فلاورجان به درچه با همکاری شهرداری فلاورجان، هویه و درچه گفت و افزود: روشنایی، فضای سبر و جدول گذاری این مسیر بصورت کامل عملیاتی شده است.

شهردار شهر شاهد نمونه کشور از آزاد سازی ۷ هزار و صد و پنجاه متر مربعی در شهر درچه خبر داد و گفت: ۴ هزار متر آن قطعی شده است و مابقی با مالکان توافق شده است و اقدام به آزادسازی آن خواهیم کرد.

واعظ مقدم در پایان از همکاری خوب شورای شهر با عوامل شهرداری تشکر کرد و افزود: کمک ها  و حمایت های ۶ ماه گذشته شورا اسلامی شهر درچه  باعث سرعت بخشیدن در احرا و عملیاتی شدن این پروژه ها ئر شهر درچه شد.

انتهای پیام/ درچه نیوز