صفحه اصلی » بین الملل » حمله رزمندگان انصارالله علیه نظامیان رژیم سعودی در عمق خاک عربستان+ تصاویر و فیلم

تحولات یمن؛

حمله رزمندگان انصارالله علیه نظامیان رژیم سعودی در عمق خاک عربستان+ تصاویر و فیلم

رزمندگان انصارالله موفق شدند با حمله ویژه خود علیه نظامیان رژیم سعودی، شمار زیادی از آن ها را کشته و زخمی کنند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۰ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ رزمندگان «انصارالله» با کمک ارتش یمن مستقر در محور منطقه «جیزان» واقع در جنوب کشور عربستان، با شناسایی مواضع نظامیان رژیم سعودی توانستند یک عملیات موفقیت آمیز علیه آن ها انجام دهند.

شبکه خبری«المسیرة نت» یمن اعلام کرد: نیروهای یمنی موفق شدند با شناسایی مواضع نظامیان رژیم در روستاهای«حامضه شمالی، قوی و جاضع نمیر» واقع در استان عربستان، حمله دقیق و غافلگیرکننده ای را علیه نظامیان سعودی انجام دهند.

بر اساس اعلام شبکه«المسیرة نت»، نیروهای یمنی توانستند در عملیات های جداگانه خود در روستاهای ذکر شده، شمار زیادی از نظامیان رژیم سعودی را کشته و زخمی کنند و چند خودروی نظامی آن ها را نیز منهدم کنند.

دریافت فیلم:

بر اساس اطلاعات منتشر شده، شمار زیادی از نظامیان سعودی بعد از عملیات رزمندگان یمنی، مناطق را ترک کردند و به سمت شمال استان متواری شدند.

هم زمان با عملیات های موفقیت آمیز نیروهای یمنی، جنگنده های رژیم سعودی به منظور بالا بردن روحیه نیروهای خود، چند مرتبه مناطق مسکونی منطقه«شملان» واقع در استان صعده یمن را مورد هدف قرار دادند.

خبرنگار محلی شبکه «المسیرة نت» اعلام کرد: نیروی هوایی عربستان با حمله به مناطق مسکونی استان صعده، ده ها تن از ساکنان منطقه را شهید و زخمی کردند و خسارت زیادی را به ساختمان ها وارد کردند.

رژیم سعودی قصد دارد با حمله به مناطق مسکونی در بین مردم وحشت ایجاد کند و آن ها را از مقاومت و ایستادگی در مقابل حمله ائتلاف عربی به رهبری عربستان وشورشیان منصرف کند.

مردم یمن در سه سال و نیم گذشته با تقدیم کردن هزاران شهید با تمام وجود خود از رزمندگان انصارالله و ارتش یمن در مقابل تجاوزگری ائتلاف عربی و شورشیان وابسته به آن ها حمایت کرده اند.

انتهای پیام/ المسیرة نت/ ت.ج

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد