صفحه اصلی » مقاومت » حمله گسترده تروریست ها به دو شهرک شیعه نشین «الفوعه و کفریا» سوریه+ تصاویر و فیلم

در سکوت کامل مدعیان حقوق بشر صورت گرفت؛

حمله گسترده تروریست ها به دو شهرک شیعه نشین «الفوعه و کفریا» سوریه+ تصاویر و فیلم

شمار زیادی از ساکنان دو شهرک شیعه نشین«الفوعه و کفریا» در اثر حمله گسترده تروریست ها شهید و زخمی شدند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۸ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ گروه های تروریستی موجود در مناطق «بنش، معره مصرین و مزارع بروما» واقع در اطراف «الفوعه و کفریا» به منظور توقف عملیات ارتش سوریه در غوطه شرقی دمشق، از دو روز گذشته حمله خمپاره ای سنگینی را علیه مناطق مسکونی این دو شهرک شیعه نشین آغاز کرده اند.

سایت خبری «اعلام الحربی» وابسته به جبهه مقاومت اعلام کرد: تروریست های موجود در اطراف دو شهرک در دو روز گذشته بیش از 150 خمپاره به مناطق مسکونی الفوعه و کفریا شلیک کردند.

بر اساس اعلام «اعلام الحربی»، حمله سنگین و وحشیانه تروریست ها به دو شهرک منجر به شهید و زخمی شدن ده ها تن از ساکنان شده است.

دریافت فیلم:

عدم وجود امکانات اولیه زندگی، از قبیل آب، غذا، دارو و افزایش زیاد بهای کالاها، موجب شده است که اهالی دو شهرک الفوعه و کفریا با شرایط زندگی بسیار سختی، دست و پنجه نرم کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ساکنان الفوعه و کفریا فصل زمستان را با جمع‌آوری آب باران در تانکرهای خود به سر بردند و در برخی اوقات نیز از طریق چاههایی که از دیرباز در زمینهای آنها حفر شده است، مقدار کمی آب تأمین کردند.

شهرک های شیعه نشین الفوعه و کفریا در مرکز استان ادلب واقع شده است و ساکنان این شهرک ها بیش از سه سال است که توسط تروریست ها محاصره شده اند.

دو شهرک الفوعه و کفریا از زمان آغاز محاصره تاکنون بارها از سوی تروریست های قفقازی، ترکمنستانی، سعودی و مراکشی هدف خمپاره ای قرار گرفته اند که در نتیجه آن صدها تن از ساکنان شهید و زخمی شده اند.

انتهای پیام/اعلام الحربی/ ت.ج

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد