صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » فعالیت ۳۲ کانون فرهنگی و هنری در شهرستان دهاقان/ کانون علقمه دهاقان رتبه برتر کانون های فرهنگی و هنری استان را کسب کرد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان خبر داد؛

فعالیت ۳۲ کانون فرهنگی و هنری در شهرستان دهاقان/ کانون علقمه دهاقان رتبه برتر کانون های فرهنگی و هنری استان را کسب کرد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان گفت: شهرستان دهاقان با دارا بودن ۳۲ کانون فرهنگی و هنری و برگزاری بیش از یک هزارو ۵۰۰ برنامه فرهنگی هنری و مذهبی و آموزشی در طول سال نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت فرزندان این شهرستان دارد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۷ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سعید طبیبیان در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار، با اشاره به اینکه بیست و پنجمین سالگرد تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد امسال مقارن با میلاد با سعادت ریحانه رسول خدا حضرت فاطمه زهرا (س) شده است افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد حاصل ربع قرن تلاش خالصانه فرهنگی، مذهبی و اجتماعی فعالان فرهنگی شهرستان دهاقان در مساجد است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان خاطرنشان کرد: اصلی ترین هدفی که کانون های فرهنگی هنری مساجد بعد از پیروزی انقلاب به عهده دارند مبارزه با تهاجم فرهنگی، تربیت حافظان قرآن و پرورش جوانان و نوجوانان متدین با بنیه علمی و هنری غنی است.

وی با اشاره به تربیت دینی در جامعه تصریح کرد: سه رکن اساسی مسجد، مدرسه و منزل به کمک همدیگر می توانند نقش ارزشمندی به منظور تربیت دینی فرزندان داشته باشند.

طبیبیان افزود: هم اکنون شهرستان دهاقان با دارا بودن ۳۲ کانون فرهنگی و هنری و برگزاری بیش از یکهزارو ۵۰۰ برنامه فرهنگی هنری و مذهبی و آموزشی در طول سال نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت فرزندان این شهرستان دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان اظهار کرد: کسب رتبه های برتر قرآنی و پژوهشی، کسب رتبه برتر کانون علقمه بین یک هزار و ۸۰۰ کانون استان بخشی از افتخارات کانون های منطقه دهاقان است که جا دارد از همه فعالان این حوزه، کلیه مسولان شهرستان و مردم فهیم، شریف و فرهنگ دوست شهرستان به خاطر کمک ها و حمایت های مادی و معنوی در شکل گیری و ادامه فعالیت کانون ها تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد