صاحب نیوز

بارگیری (1)

رئیس هیئت تکواندو شهرستان گلپایگان خبر داد:

کسب سه مدال طلا و یک مدال برنز توسط تکواندو کاران گلپایگان در مسابقات هانمادانگ اصفهان

رئیس هیئت تکواندو شهرستان گلپایگان گفت: حمیدرضا طبرزدی، محمد امین مقدادیان و محمدرضا ابوالحسنی مدال آوران مسابقات قهرمانی تکواندو هانمادانگ اصفهان بودند.

کدخبر: 866855
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ @ ۰۸:۵۸


به گزارش صاحب نیوز؛ نرگس قاضی زاهدی، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، عنوان کرد: دهمین دوره مسابقات قهرمانی آزاد هانمادانگ استان اصفهان، رده کمربند قرمز_ مشکی، هجدهم اسفند ماه سال 96 و به میزبانی شهرستان لنجان برگزار شد.

رئیس هیئت تکواندو گلپایگان با اشاره به حضور یک تیم سه نفره از این شهرستان در مسابقات، اظهار کرد: آقایان تکواندو کار گلپایگان با کسب سه مدال طلا و یک مدال برنز به کار خود در این مسابقات پایان دادند.

وی به معرفی مدال آوران این دوره از مسابقات پرداخت و گفت: حمیدرضا طبرزدی در رده سنی بزرگسالان توانست یک مدال طلا در آیتم فیلیپینی و یک مدال برنز در آیتم ممدولیو به دست آورد.

قاضی زاهدی اضافه کرد: محمد امین مقدادیان مقام اول آیتم یوپ چاگی تعادلی رده سنی بزرگسالان و  محمدرضا ابوالحسنی نیز مقام اول و مدال طلای آیتم فیلیپینی رده سنی نوجوانان را از آن خود کردند.

رئیس هیئت تکواندو شهرستان گلپایگان خاطر نشان کرد: حمیدرضا طبرزدی مربیگری تیم سه نفره تکواندو اعزامی از گلپایگان را به عهده داشت.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف