صفحه اصلی » بین الملل » حمله رزمندگان یمن علیه پایگاه نظامیان سعودی در عمق خاک عربستان+ تصاویر

تحولات منطقه؛

حمله رزمندگان یمن علیه پایگاه نظامیان سعودی در عمق خاک عربستان+ تصاویر

شمار زیادی از نیروهای رژیم سعودی در حمله رزمندگان یمنی به یک پایگاه نظامی در جنوب عربستان، کشته و زخمی شدند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۴ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ نیروهای ویژه «انصارالله» یمن توانستند گروهی از نیروهای رژیم سعودی را در یک پایگاه نظامی در منطقه «نجران» واقع در جنوب کشور عربستان شناسایی کنند.

سپس نیروهای تهاجمی انصارالله بعد از دریافت اطلاعات وارد منطقه شدند و توانستند بدون آنکه نظامیان رزیم سعودی متوجه شوند خود را به پایگاه نظامی برسانند.

سایت خبری «اعلام الحربی» وابسته به مقاومت اعلام کرد: رزمندگان انصارالله بعد از نزدیک شدن به پایگاه توانستند با حمله غافلگیرکننده خود علیه نیروهای سعودی، شمار زیادی از آن ها را کشته و زخمی کنند و خسارت سنگینی را به تجهیزات نظامی آن ها وارد کنند.

بر اساس اعلام سایت «اعلام الحربی»، یگان موشکی انصارالله همچنین شماری از نظامیان سعودی را که از ترس کشته شدن به سمت مناطق شمالی متواری شده بودند را مورد هدف قرار دادند.

خبرنگار میدانی انصارالله اعلام کرد: هم زمان با سیطره رزمندگان انصارالله بر پایگاه نظامیان سعودی، بالگردهای رژیم به منظور انتقال زخمی ها به منطقه اعزام شدند.

از جبهه استان «عسیر»واقع در جنوب کشور عربستان نیز خبر می رسد، نیروهای تک تیرنداز انصارالله موفق شدند شش تن از نیروهای وابسته به رژیم سعودی را در گذرگاه مرزی«علب» شناسایی و به هلاکت برسانند.

ارتش یمن و رزمندگان انصارالله در سه سال گذشته توانستند با عملیات های گسترده، بخش وسیعی از استان های جنوبی کشور عربستان را تحت کنترل خود دربیاورند.

رژیم سعودی با وجود ارسال هزاران شورشی به استان های جنوبی خود تا کنون موفق نشده است بر مناطق مرزی خود سیطره پیدا کند.

رسانه های غربی اعلام کردند: صدها تن از نیروی مرزبانی رژیم سعودی در سه سال گذشته از ترس کشته شدن به کشورهای غربی پناهنده شده اند.

بیش از سه هزار تن از نظامیان رژیم سعودی در سه سال و نیم گذشته در مناطق جنوبی کشور عربستان توسط رزمندگان یمنی کشته و زخمی شده اند.

انتهای پیام/ اعلام الحربی/ ت.ج

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!