ramazani
۱۰:۲۱ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

شهردار آران و بیدگل:

امکان جذب نیروی جدید در شهرداری وجود ندارد/ شرکت فولاد بعد از رفع مشکلات راه‌اندازی واحد ذوب به تعهداتش عمل نکرد

شهردار آران و بیدگل، گفت: فولاد کویر متعهد شده طرح هایی مانند ساخت فرهنگسرا و یک ورزشگاه بزرگ را به سرانجام برساند، ولی بعد از رفع مشکل واحد ذوب به آن عمل نکرده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، رضا رمضانی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به قرار داشتن شرکت فولاد در خارج از محدوده استحفاظی شهرداری اظهار کرد: شرکت فولاد برای راه اندازی واحد ذوب و مشکلات زیست محیطی حاصل از فعالیت های خود، از حریم شهری خارج شده است.

شهردار آران و بیدگل اضافه کرد: این شرکت متعهد شده طرح هایی مانند ساخت فرهنگسرا و یک ورزشگاه بزرگ را به سرانجام برساند، ولی بعد از رفع مشکل خود به آن عمل نکرده است.

وی ارائه آموزش های لازم به نیروهای شهرداری را ضروری توصیف کرد و ادامه داد: امکان جذب نیروی جدید با تخصص هایی که مورد نظر است، وجود ندارد، با این حال تلاش می کنیم با ارائه آموزش های به روز و مامور کردن نیروها، این مشکل را برطرف کنیم.

رمضانی درباره هزینه‌کرد بودجه شهرداری در نواحی دوگانه تصریح کرد: بودجه هر ناحیه با درآمد همان ناحیه تامین می شود، بیشتر بودجه شهرداری مرکزی نیز برای تامین حقوق کارکنان صرف می شود.

شهردار آران و بیدگل با اشاره به بدهی های شهرداری خاطرنشان کرد: ما به پرداخت دیون متعهد هستیم و تلاش داریم طرح‌های نیمه تمامی مانند اتمام بازار هلال(ع)، ساخت هتل و ایستگاه آتش نشانی شماره دو را تکمیل یا تعیین تکلیف کنیم.

انتهای پیام/ گ.ف