1396021019582998610686654
۱۰:۵۱ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل:

۸۵ نیروی خرید خدمت در آران و بیدگل فعال هستند/ مطالبات این معلمان از سوی آموزش و پرورش دنبال می‌شود

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل، گفت: ۸۵ آموزگار به عنوان نیروهای خرید خدمت در آران و بیدگل فعالیت می کنند.

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، محمد معدندار در گفتگو با این پایگاه خبری به افزایش شمار معلمان خرید خدمت در سال تحصیلی ۹۶- ۹۷ اشاره کرد و گفت: سال گذشته ۶۵ معلم خرید خدمت در مقطع ابتدایی مشغول فعالیت بودند که امسال این تعداد با توجه به کمبود آموزگار در شهرستان به ۸۵ نفر رسیده است.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل اظهار کرد: نیروهای حق التدریس به صورت مستقیم با ادارات آموزش و پرورش در ارتباط هستند، ولی نیروهای خرید خدمت به واسطه یک موسس که با آموزش و پرورش قرارداد دارد، استخدام می شوند و تنها ارتباط آنان با اداره در موضوعات مربوط به آموزش و نظارت است.

وی با بیان اینکه، بخشی از بیمه این معلمان پرداخت شده است، تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۶- ۹۷ هنوز پرداختی به معلمان خرید خدمات صورت نگرفته است.

معدندار ادامه داد: تمام حقوق مربوط به اعتراض به خاطر محرومیت از استخدام، پرداخت بیمه و حقوق با قرارداد معلمان خرید خدمت با موسس از آنان سلب می شود، ولی مطالبات آنان از طریق آموزش و پرورش دنبال می شود.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل افزود: بکارگیری معلمان خرید خدمت از نظر مالی به نفع آموزش و پرورش است، به علاوه نبود تعهد ادامه کار هم به نوعی آنان را به ارائه خدمات بهتر ترغیب می کند.

انتهای پیام/ گ.ف