صفحه اصلی » اجتماعی » ۸۵ نیروی خرید خدمت در آران و بیدگل فعال هستند/ مطالبات این معلمان از سوی آموزش و پرورش دنبال می‌شود

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل:

۸۵ نیروی خرید خدمت در آران و بیدگل فعال هستند/ مطالبات این معلمان از سوی آموزش و پرورش دنبال می‌شود

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل، گفت: ۸۵ آموزگار به عنوان نیروهای خرید خدمت در آران و بیدگل فعالیت می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ به نقل از خطب شکن، محمد معدندار در گفتگو با این پایگاه خبری به افزایش شمار معلمان خرید خدمت در سال تحصیلی ۹۶- ۹۷ اشاره کرد و گفت: سال گذشته ۶۵ معلم خرید خدمت در مقطع ابتدایی مشغول فعالیت بودند که امسال این تعداد با توجه به کمبود آموزگار در شهرستان به ۸۵ نفر رسیده است.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل اظهار کرد: نیروهای حق التدریس به صورت مستقیم با ادارات آموزش و پرورش در ارتباط هستند، ولی نیروهای خرید خدمت به واسطه یک موسس که با آموزش و پرورش قرارداد دارد، استخدام می شوند و تنها ارتباط آنان با اداره در موضوعات مربوط به آموزش و نظارت است.

وی با بیان اینکه، بخشی از بیمه این معلمان پرداخت شده است، تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۶- ۹۷ هنوز پرداختی به معلمان خرید خدمات صورت نگرفته است.

معدندار ادامه داد: تمام حقوق مربوط به اعتراض به خاطر محرومیت از استخدام، پرداخت بیمه و حقوق با قرارداد معلمان خرید خدمت با موسس از آنان سلب می شود، ولی مطالبات آنان از طریق آموزش و پرورش دنبال می شود.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل افزود: بکارگیری معلمان خرید خدمت از نظر مالی به نفع آموزش و پرورش است، به علاوه نبود تعهد ادامه کار هم به نوعی آنان را به ارائه خدمات بهتر ترغیب می کند.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد